Гарно виглядати хоче кожна жінка. Крім професійного макіяжу, варто звернути увагу і на манікюр. У моду вже давно увійшла процедура «нарощування нігтів». Це можна зробити у всіх салонах краси. Але ось що це за процедура, які види нарощування нігтів бувають, знають не всі.
Перше питання, яке відразу виникає у жінок «А чи не завдасть шкоди нігтям ця процедура?» Відповідальний майстер манікюру зробить нарощування нігтів акуратно, що не вплине на ріст і здоров’я натуральних нігтів жінки.
Штучні нігті – це відмінний спосіб привести в порядок ослаблені і тонкі від природи нігті. Штучні нігті захищають натуральні від шкідливого впливу навколишнього середовища. Однак всі професіонали заявляють, що довго носити штучні нігті не варто. Після нетривалого часу, натуральні нігті слід оздоровлювати спеціальними процедурами і давати відпочити.
Прийшовши в салон, жінка відразу ж зіткнеться з питанням: «А яку технологію Ви хочете використовувати?». У салонах краси пропонують чотири способи нарощування нігтів – за допомогою гелю, акрилу, тканини і змішане нарощування. Кожен із способів достатньо знайомий жінкам. Однак не всі знають «підводні камені» при нарощуванні нігтів.
Акрилове нарощування нігтів займає досить багато часу, в середньому до 4 годин. При такому нарощуванні нігтів варто проводити часте коригування, так як натуральні нігті захищені акрилом від шкідливого впливу зовнішнього середовища ростуть швидше. Після зняття штучних акрилових нігтів, натуральні нігті набувають жовтого відтінку. Однак цей спосіб нарощування має і достоїнства. Акрил не викликає алергій, не токсичний, не викликає опіків на ослаблених нігтях. Зняти акрилові нігті досить просто. Їх варто потримати в спеціальному розчині нетривалий час.
Гелеве нарощування нігтів також має свої переваги. Наприклад, гель розподіляється по нігтьовій пластині рівномірно, дозволяє «дихати» нігтям. Нігті володіють природним блиском і наближені по своєму зовнішньому вигляду до натуральних. Недоліки також є. Гелеві нігті можуть тріскатися при перепаді температурного режиму. При поломці нігтя, його слід повністю міняти, на відміну від акрилових, які можна відремонтувати.
Змішана технологія нарощування зберігає в собі ті ж недоліки що й дві попередні технології. Однак з достоїнств є те, що акрил робить ніготь міцним, а гель надає блеск. Тканинна технологія нарощування уже практично не застосовується, оскільки такі штучні нігті менш довговічні.
Красиві нігті вимагають постійного догляду і коректування. Однак це не повинно відлякувати жінку. Адже краса вимагає жертв! А гарний манікюр завжди приваблює не тільки жіночий погляд, але і чоловічий.