Тіні для повік є одними з найпопулярніших засобів, які використовують для макіяжу очей. Вони не тільки візуально збільшують очі, роблять погляд загадковим, але і виділяють їх колір. Щоб правильно вибрати тіні, потрібно знати якої форми або структури бувають вони, і під який колір очей вони підходять ідеально.
Як вибрати і підібрати тіні для очей
Перш за все, потрібно знати, що тіні бувають різної структури:
1. Сухі тіні (мінеральні, пресовані, компактні і розсипчасті). Це найбільш поширений вид тіней. Їх легко розтушовувати, змішувати кольори. Якщо наносити вологим аплікатором тіні стають яскравішими. Недоліком цих тіней є, те, що вони вбирають вологу з повік, тому перед використанням потрібно нанести базу або тональну основу. Можуть заподіювати незручність тим, хто носить лінзи, в випадку, якщо впадуть на рогівку очей. Такі тіні краще купувати з натуральних матеріалів, хорошої якості, в іншому випадку будуть скочуватися в грудочки, змазуватися і розпливатися. Наносяться пензликом, аплікатором, пальцем.
Чтобы создать красивый свадебный макияж нужно лишь два важных компонента, умелые руки визажиста и качественная косметика.
2. Рідкі тіні (кремоподібні тіні, у вигляді гелю). Вони виробляються на жирній основі. Добре підходять для чутливої шкіри, тому що мають вітаміни, масла й поживні добавки. За допомогою них макіяж робиться просто і легко. Мінусом є швидке висихання, не можна розтушувати, скупчуються в складках шкіри. Наносити їх можна пальцем, аплікатором, пензлем, бажано синтетичним (він не буде вбирати в себе тіні).
3. Тіні для очей у вигляді олівців. Вони ідеальні для швидкого макіяжу, ними легко його підкорегувати в будь-якому місці. Бувають у вигляді звичайного олівця. Недоліком є те, що вони недовго тримаються.
Головним завданням при виборі тіней, також є, який колір тіней потрібно підібрати. Тут потрібно враховувати не тільки колір своїх очей, але колір шкіри, одягу, особливості макіяжу, форми очей. Для дівчат з карими очима добре підходять тіні всіх коричневих відтінків, золотисті, фіолетові і зелені кольори. Для блакитнооких дам – сірі, чорні, різні відтінки слонової кістки, рожеві, сріблясті тони. Для власниць рідкісних зеленних очей потрібно звернути увагу на мідні, золотисті, каштанові, зелені, коралові кольори.
Завжди потрібно пам’ятати, що тіні світлих відтінків допоможуть зробити погляд сяючим, а все обличчя яскравим. Тіні темних відтінків ідеальні для подовження форми очей, щоб підкреслити і виділити їх. Велика кількість тіней роблять погляд важким і старить обличчя.
Відгуки про якість тіней різних марок
В сьогоднішній час виробники пропонують різноманітний і дуже широкий вибір тіней. Щоб не загубитися і мати якесь уявлення про марки, нижче представлено кілька відгуків. Відгуки складені на основі думок дівчат і професійних фахівців. Також потрібно зрозуміти, що кожна думка індивідуальна, комусь може сподобатися, а комусь ні.
Тіні Inglot. Тіні гідні уваги, добре наносяться, якість і пігмент залежить від кольору, варіюється від відмінного до ідеального. У рейтингу займає високу позицію, але нижче ніж тіні MAC.
Тіні для очей MAC. Мають легку текстуру і тим самим добре розтушовуються. Дуже великий вибір відтінків. Дуже важливо спробувати колір, тому що колір в баночці буде відрізнятися, від кольору на очах.
Тіні Ruby Rose. Дуже доступна ціна. Більшість відтінків перламутрових або з мерехтінням. Про якість більше позитивних відгуків, ніж негативних.
Тіні Avon і Oriflame. Доступність і різноманітність колірних рішень радує більшість покупців.
Тіні Sephora. Якість на високому рівні. Як правило, містяться в одній коробочці до 4 відтінків, зручний аплікатор.
Тіні Ja-De. Гармонійно підібрані кольори в палетках, чудово тушуються, не мають запаху, практично не скачуються і з часом не тьмяніють на очах.
Тіні Art Deco. Дуже дрібні і від цього вони м’які, легко розтушовуються, не втрачають кольору і не обсипаються. Але без бази довго слабо тримаються, і ніжні відтінки погано малюють на повіці.