Фарбуючи самостійно волосся, кожен з нас ризикує зробити цілий ряд непробачних помилок. Фарбування в домашніх умовах може призвести не тільки до небажаної якості зафарбовування і кольору, але завдати серйозної шкоди волоссю і шкірі.
Наші фахівці пропонують вашій увазі декілька нових способів фарбування волосся. Прислухавшись до порад стилістів, Ви зможете уникнути типових помилок при колоруванні.
Найчастіше до фарбування волосся жінки вдаються в тому випадку, якщо хочуть змінити свій імідж, приховати сивину або ж просто «освіжити» свій колір волосся. На жаль, фарбування в домашніх умовах нерідко призводить до неприємних наслідків – можна надовго зіпсувати свої локони.
Основні помилки, що здійснюються при самостійному фарбуванні волосся.
1. Ми розраховуємо отримати такий же колір волосся, як на упаковці
Результат, як правило, залежить від натурального кольору волосся. Щоб приблизно уявляти як буде виглядати та чи інша фарба на вашому волоссі, радимо використовувати табличку відтінків, наведених на звороті коробки.
2. Приступаємо до фарбування волосся без попереднього проведення тесту на аллергію
Не секрет, що багато хто з нас нехтують порадами виробників обов’язково проводити тест на невеликій ділянці шкіри на реакцію фарби. Алергія на фарбу може виражатися у вигляді роздратування, запалення, свербіння шкіри і навіть випадіння волосся. Тому, щоб уникнути непотрібних проблем, проведіть тест за один-два дні до фарбування волосся, вибравши для цього невелику ділянку шкіри або за вухом, або на згині ліктя, або на задній стороні шиї.
3. Використання фарби без пробного фарбування
Фірбування відразу всього волосся є великою помилкою. Найкраще спочатку пофарбувати невеликий локон, і подивитися який результат дасть фарбування. Такий підхід вбереже Вас від розчарувань.
Каждая девушка, желающая стать блондинкой хочет знать как осветлить волосы в домашних условиях и не навредить себе и волосам.
4. Не дбаємо про захист одягу та шкіри під час фарбування
Щоб захистити шкіру і одяг від плям фарби, перед фарбуванням накиньте на плечі рушник і змастіть жирним кремом шию і вуха. Процедуру фарбування слід обов’язково проводити в рукавичках, які, як правило, йдуть в наборі разом з фарбою.
5. Використання кондиціонера для волосся перед процедурою фарбування
Спеціалісти не рекомендують безпосередньо перед його фарбуванням використовувати кондиціонер для волосся. Досить просто вимити голову шампунем. За день до передбачуваного фарбування краще взагалі відмовитися від миття волосся.
6. Наносити фарбу на сплутане, брудне, а також склеєне лаком волосся
Приблизно за місяць до фарбування волосся почніть їх зволожувати за допомогою спеціальних масок. Також рекомендується зістригти спосічені і сухі кінчики.
7. Використовувати фарбу для волосся для фарбування вій і брів
В жодному разі не наносіть на брови і вії фарбу для волосся, інакше при попаданні фарби в очі можуть виникнути серйозні проблеми із зором. Фарбувати брови і вії рекомендується в салонах спеціальними професійними фарбами.
8. Тримати фарбу на волоссі довше рекомендованого часу
В жодному разі не можна збільшувати час фарбування волосся, цим ви можете сильно нашкодити волоссю. Адже фарба, залишаючись на волоссі довше покладеного терміну, пошкоджує структуру стрижня. Особливо Ви ризикуєте, не дотримуючись рекомендованого часу фарбування, при освітленні волосся. Процес перетворення на блондинку відповідальний подвійно. Тому краще не економити і довірити його професіоналу.
9. Мити фарбоване волосся шампунем від перхоті
Шампуні від лупи на відміну від інших володіють найсильнішими очисними властивостями. Для фарбованого волосся рекомендується використовувати спеціальні шампуні від лупи, призначені для фарбованого волосся.
10. Фарбування волосся світліше або темніше свого природного кольору більш ніж на два тона
Колір волосся обов’язково повинен гармоніювати не тільки з кольором очей і шкіри, але і вашим природним тоном волосся. До речі, зовсім недавно вченим вдалося виявити, що радикальна зміна кольору волосся тягне за собою виникнення різних шкірних захворювань. Особливо небезпечними вважаються улюблені підлітками кольори: зелений, малиновий, фіолетовий і яскраво-рудий. Такі фарби містять шкідливий для здоров’я шкіри речовина пара-фенілендіамін, яке найчастіше є причиною запалення шкіри.