Навесні догляду за зовнішністю варто приділяти особливу увагу, адже це важкий період для організму. Авітаміноз і брак сонця особливо помітно позначається, як правило, на стані волосся. Ламкість, тьмяність і сухість волосся стають «весняними проблемами» багатьох жінок. Основна причина такого стану волосся – брак вітамінів. Тому прийом вітамінних комплексів навесні повинен стати для вас правилом, якщо Ви хочете відмінно виглядати в цю пору року. Поряд з допомогою «зсередини» буде корисна допомога і «зовні», тобто особливий догляд за волоссям за допомогою спеціальних засобів.
Щоб зупинити випадіння волосся, з яким навесні стикаються багато, а також запобігти їх ламкість, почніть користуватися засобами додаткового догляду, наприклад, спеціальною маскою, бальзамом або кремом для зміцнення волосяних цибулин. Крім того, розчісуйте волосся м’якими гребінцями тільки після їх висихання.
Також допоможе в цьому випадку і масаж шкіри голови. Робити його потрібно подушечками пальців кілька разів на день. Такий масаж допоможе впоратися і з ще однією проблемою – уповільненням росту волосся.
Існують і народні рецепти відновлення і зміцнення волосся у весняний період. Ці три рецепти перевірені часом і дуже ефективні при тьмяності і безжиттєвості волосся.
Рецепт перший. Після миття голови останнє ополіскування волосся робіть талою водою. З нашою екологією краще використовувати не сніг, а лід. Заздалегідь заморозьте лід, потім розтопіть його. Ополіскування проточною водою після не потрібно.
Рецепт другий. Буде потрібно 1,5 л окропу і 1 склянку пророслих зерен пшениці. Залити пшеницю окропом, варити 10 хвилин на повільному вогні, остудити, процідити. Останнє ополіскування робити відваром, після цього не потрібно обполіскувати волосся проточною водою.
Рецепт третій. Змішати 150 мл березового соку і 100 мл води, прополоскати волосся, не змивати.
Ось такі три прості рецепти допоможуть зробити ваше волосся більш живим, блискучим та слухняним.