Косметика від природи для догляду за тілом

догляд за тілом

Багато цінних і корисних продуктів харчування з великим успіхом можна використовувати у приготуванні косметичних сумішей та догляду за тілом. Спеціально їх купувати не доведеться, часто вони є в наявності на домашній кухні.

Корисні властивості молока
Воно є ефективною косметикою, дарованою природою. У молоці є особливі білкові компоненти  , що стимулюють синтез шкірного колагену, глікопротеїни, відновлюють клітини шкіри. Ці речовини входять до складу сучасних кремів. Сучасним жінкам не слід нехтувати цим доступним і досить ефективним засобом для догляду за шкірою тіла.

Якщо у вас суха шкіра, прагніть умиватися тільки кип’яченою водою, наполовину розведеної молоком.

Насипте в піалу 2 ст. ложки борошна, залийте теплим молоком, щоб вийшла сметаноподібна маса. Нанесіть її на обличчя рівним шаром і тримайте до тих пір, поки вона не почне підсихати (до повного висихання не доводити), потім вмивайтеся. Ця маска добре живить і підтягує шкіру, усуває дрібні зморшки.

Наріжте білий батон невеликими скибочками, зрізавши скоринку, покладіть в паперовий пакет і зберігайте в холодильнику. Кожен день діставайте по 2 скибочки, просочуйте теплим молоком, накладайте на очі на 20 хвилин – це хороша профілактика зморшок навколо очей, а також вірний засіб для їх усунення. Курс – 1 місяць. За бажанням повторюйте, коли в цьому є необхідність.

Щодня протягом двох тижнів спочатку умивайте обличчя молоком, а через 15 хвилин – водою. Через два тижні шкіра стане як оксамитовою.

Для шовковистості і блиску волосся рекомендується раз на тиждень після миття волосся обполіскувати їх спочатку молоком, а через 15 хвилин – водою.

Корисний білок
Підходять для домашнього косметичного салону поширені білкові маски, що мають багато варіацій виготовлення.

Для шкіри що в’яне, шкіри у «гусячих лапках»: білок одного яйця збивають у піну, додають 1 ч. ложку меду або вершків. На змащену кремом (за 3-5 хвилин до нанесення маски) шкіру наносять 2 шари піни.

Для жирної пористої шкіри використовують збитий в піну білок, з додаванням до нього 1 ч. ложки лимонного соку. Маску залишають на шкірі на 15-20 хвилин, а потім змивають холодною водою.

Білково-фруктова (овочева): яєчний білок збивають у піну, додаючи по краплях 1 ч. ложку овочевого чи фруктового соку. Накладають, змивають прохолодною водою.

Накладемо сирок
Сир – також хороший засіб для будь-якого типу шкіри. Він знімає роздратування, пом’якшує, заспокоює, живить, розгладжує шкіру, надає їй еластичність. Маски з сиру прості і доступні.

Сирно-фруктова маска добре живить і пом’якшує шкіру, робить її еластичною. 2 ч. ложки жирного сиру розтерти з 0,5-1 ч. ложкою будь-якого фруктового соку, додати половину яєчного жовтка і 1 ч. ложку камфорного масла. Все добре розмішати, нанести на 15 хвилин, потім маску зняти, сполоснути обличчя настоєм ромашки або чаю, нанести крем.

Освіжаюча і тонізуюча маска для будь-якого типу: змішайте 1 ст. ложку сиру, 1 ст. ложку свіжої сметани і 1 ч. ложку кухонної солі. Нанесіть на обличчя і шию на 20 хвилин, після ретельно вмийтеся теплою, а потім холодною водою.

Другий спосіб: 2 ст. ложки сиру розітріть з 1 ст. ложкою меду і 1 ст. ложкою морквяного соку (або іншого фруктового). Нанесіть на обличчя і шию на 20 хвилин, змийте.

Використовується сир при приготуванні масок для губ. Маска з сиру та вершків додасть губам свіжий та апетитний вигляд, це прекрасний засіб для розгладження шкіри губ. Змішайте сир з невеликою кількістю вершків – 1 ч. ложка, рівномірно нанесіть на губи, а через 10 хв зніміть.

Якщо губи втратили природний блиск, пересихають і виглядають тьмяними, змішайте сир з медом та сметаною, додайте морквяний або огірковий сік і нанесіть маску на 15 хвилин. Після процедури змастіть губи рослинним маслом.

Маска для в’янучої шкіри обличчя та шиї: 2 ч. ложки сиру розітріть з 1 ст. ложкою меду і додайте декілька крапель рослинного масла. Маску нанесіть на обличчя і шию на 20 хвилин – вона добре тонізує шкіру.

догляд за тілом
Догляд за тілм

Поживна масляна
Для сухої шкіри обличчя чудово підходять живильні олійні маски. Добре розмішати жовток, 1 ч. ложку оливкової олії і 1 ч. ложку прозорого меду. Один шар суміші нанести ватним тампоном на обличчя, коли вона трохи підсохне, нанести поверх другий шар, потім третій. Через 20 хв. змити теплою водою. Маска пом’якшує шкіру, усуває лущення, застосовують її 1-2 рази на тиждень протягом 1,5 місяців. Курс повторюють через 2-3 місяці.

 

Усунути сухість та лущення, властиві шкірі в холоди, допоможе гаряча масляна маска. Розігріти 30 г оливкової олії, змочити в ній вату і накласти на обличчя, покрити серветкою з отворами для носа й очей і рушником, щоб зберегти тепло. Залишити на 20 хв., Зняти за допомогою вати, змоченою в теплій воді.

Квашена капуста для краси обличчя
Хрустка квашена капуста не тільки корисна і смачна, вона з успіхом застосовується для приготування домашніх косметичних сумішей.

Для будь-якого типу шкіри: квашену капусту подрібнити в м’ясорубці і нанести на шкіру 10-20 хвилин. Суху шкіру до маски необхідно протерти рослинним маслом. При жирній, пористій шкірі маску наносять безпосередньо на неї. Змивати холодною водою.

Дрібно порізати кілька капустяних листів і відварити в молоці до утворення кашки. Злегка остудити і в теплому вигляді нанести на обличчя, через 20 хв. змити. Маска живить і освіжає шкіру.

Очищення шкіри

Щоб обличчя гарно виглядало, на шкіру не тільки маски треба наносити, але і чистити його:1-2 ч. ложки рослинної олії налити в гарячу столову ложку, просочити їм тампон і очистити спочатку шию, потім обличчя. Після масло нанести на шкіру вже рясно змоченою ватою висхідними рухами по напряму шкірних ліній. За допомогою цієї маски очищаються також брови і губи. Через 2-3 хв масло зняти ватою, просоченою лосьйоном, чаєм або водою, змішаної з яким-небудь кислим фруктовим соком.

До сирого жовтка поступово додати 1-2 ч. ложки рослинної олії і 1-2 ч. ложки фруктового або овочевого соку Добре перемішати. На злегка змочений тампон взяти трохи суміші і швидко очистити ним обличчя, не даючи масі вбратися в неочищену шкіру. Процедуру повторити 2-3 рази. Залишити на обличчі на 2-3 хвилини, потім змити водою.

Догляд за ногами
У холодну пору року ноги потребують дбайливого догляду. Цілими днями ми ховаємо їх у колготках, туфлі або чоботи, вони не дихають, перегріваються і пітніють. Від цього шкіра ступнів лущиться, на ній утворюються невеликі попрілості, а між пальцями – тріщинки. Усього цього можна уникнути, якщо правильно доглядати за ногами.

Комплексний догляд починайте з очищення. Обмиваючи ноги, використовуйте гель або рідке мило. Раз на 7-10 днів робіть відлущуючу процедуру скрабом для ніг. Нанесіть скраб на вологі ступні, помасажуйте кілька хвилин і змийте прохолодною водою.

СПА-салон на дому
Порадуйте свої ноги ароматичною ванночкою. Налийте в таз приблизно 5 л води, додайте трохи гелю для душу і одну краплю ефірного масла. Якщо ноги постійно мерзнуть, виберіть олії м’яти, евкаліпта, розмарину. Втомленим ногам допоможе масло лаванди. Ароматичні олії кипариса, чайного дерева, апельсина підійдуть, якщо стопи пітніють. Роздратовану шкіру заспокоїть олію чайного дерева, воно також допоможе загоїти ранки.

Побалуйте ноги трав’яною ванночкою: налийте в тазик настій ромашки, чистотілу або хвої, розбавте теплою водою і опустіть ноги на 10 хвилин. Після ванночки злегка потріть шкіру скрабом і розітріть ступні махровим рушником.

Це треба знати
Деякі жінки використовують для догляду за ногами крем, призначений для рук або обличчя. Це неправильно, у них інші функції. Креми для обличчя розгладжують зморшки, борються з прищиками. Навіщо вашим ногам такі «благодіяння»? У крему для ніг інші завдання. Він повинен: захищати від бактерій;  надавати ранозагоювальну дію; запобігати запах поту; дезодорувати; пом’якшувати шкіру; покращувати кровопостачання стоп; знімати втому.

Домашні косметичні процедури по догляду за шкірою тіла треба виконувати щодня. На ваших зовнішніх даних ця турбота обов’язково відіб’ється найкращим чином!

Быть красивой и сексуальной возможно! Интернет магазин флоранж предлагает стильное нижнее белье, разнообразные аксессуары и многое другое только для настоящих женщин.

Залишити коментар