Є кілька помилок, що стосуються правил догляду за обличчям. Вони і псують нам життя. Знаючи, що правда, а що вигадка, буде набагато простіше доглядати за собою.
Міф: Від шоколаду з’являються прищики
Правда: Насправді, немає наукових доказів, які б свідчили про те, що споживання шоколаду згубно впливає на стан вашої шкіри. Проте якщо у вас є схильність до акне, фахівці попереджають: високий рівень вмісту цукру в продукті може штучно підняти рівень гормонів і, тим самим, спровокувати появу прищів на шкірі обличчя.
Міф: Дорогий крем – гарантія красивої шкіри
Правда: Засоби з хорошими, якісними інгредієнтами, без сумнівів, не можуть коштувати дешево. Але, заплативши пристойну суму за 50 мл крему, чи отримаєте ви потрібний ефект? Чи будуть хороші результати? Не факт. Будьте підковані в питаннях компонентів косметологічних засобів. Беріть зразки кремів, переконайтеся в тому, що саме цей засіб ідеально підходить для вашої шкіри. І тільки потім купуйте крем. Головне, завжди бути гранично чесною з самою собою, коли мова йде про отримані результати від користування тим чи іншим засобом.
Міф: Прикладання кружечків огірків під очі усуває мішки і набряклість
Правда: Мішки під очима з’являються з-за затримки рідини в організмі. Саме видне місце, на якому ця неприємність позначається більше за все – це шкіра під очима. Вона дуже делікатна й тонка. Огіркові «примочки», звісно, допомагають охолодити область навколо очей, сприяючи тим самим зменшенню капілярної активності і кількості рідини. Однак компоненти огірка не проникають глибоко в шари шкіри, тому такі процедури можуть дати лише тимчасовий ефект.
Міф: Кришталева чистота – секрет красивої шкіри
Правда: Неправильно вважати, що чим частіше умиваєшся, тим здоровіше шкіра. Вашій шкірі потрібний шар бар’єрного захисту, що складається з жирів, масел, води, що знаходяться над поверхнею дерми і забезпечують захист від зовнішніх забруднювачів і шкідливого впливу навколишнього середовища. Миючі засоби прибирають такий захист. І шкірі потрібно відновлювати бар’єрний шар приблизно вісім годин. Спробуйте не вмиватися кілька разів на день. Вибирайте м’які засоби для вмивання з додаванням зволожувачів, які пом’якшать вашу шкіру.
Міф: Зубна паста, нанесена на прищик, сприяє його швидкому загоєнню
Правда: Зубна паста містить дуже невелику кількість антибактеріальних інгредієнтів, відомих як триклозан. Ця речовина часто використовується для місцевого лікування ран. Але в пасті є безліч інших компонентів, які, ясна річ, не спрямовані конкретно на догляд за шкірою, і можуть заблокувати пори. Краще використовувати глину. Вона прибере роздратування і посприяє швидкому загоєнню висипань, не блокуючи при цьому пори.
Міф: 2 літри води, випитих за день, благотворно впливають на здоров’я шкіри обличчя
Правда: Китайська медицина дозволяє припустити, що ваше тіло само чудово знає, коли вам потрібно пити і скільки. Занадто велика кількість випитої рідини може чинити негативний вплив на нирки. Що стосується шкіри, так вона в останню чергу відчуває «перебір» дози спожитої рідини. Під двома літрами води мається на увазі все рідке, що ви з’їли чи випили протягом дня. Кращий спосіб для підтримання водного балансу в організмі – пити по трішки і цілий день.
Міф: Необхідно 8 годин сну, щоб добре виглядати
Правда: Вночі ваша шкіра не навантажена рішенням занадто багатьох проблем. Нарешті вона відпочиває і відновлюється. Якщо ви не висипаєтеся, звичайно ж, шкіра буде страждати. Але точна кількість годин сну – це справа суто індивідуальна. Комусь й десять годин замало ….
Якість сну також є важливим чинником. Ясно, що після бурхливої вечірки навіть восьмигодинний сон не допоможе вам вранці виглядати бадьорою і відпочилою. Щоб добре відпочити за ніч, постарайтеся утриматися від вживання алкоголю і щільної їжі, принаймні, за дві години до відбою. Перед сном прийміть розслаблюючу ванну і лягаєте спати до півночі.
Хотите получить невероятное удовольствие и расслабление? Массаж поможет вам забыть обо всем на свете и окунуться в мир непревзойденных ощущений.