Якщо на вашому гребінці стало залишатися все більше волосся, необхідно з’ясувати, що стало тому причиною. І поки не все втрачено, терміново вжити заходів і повернути шевелюрі колишню пишність. Як правило, втрату волосся ми пов’язуємо зі стресами і нестачею вітамінів. Але це лише частина причин. Сигналом до облисіння можуть стати: гормональна перебудова організму після пологів, порушення функції щитовидної залози, зниження імунітету, дефіцит заліза, результат прийому деяких ліків, наприклад, що регулюють кров’яний тиск, діуретиків і вітаміну А. А також захворювання ШКТ (шлунково-кишкового тракту) та навіть забруднена атмосфера.
Ванна кімната - це місце, де людина не тільки приймає ванну чи душ, але й розслабляється після важкого робочого дня. Сайт realty.tochka.net пропонуєте переглянути дизайн ванних кімнат та вибрати щось для себе.
Часто втрата волосся починається з придбання автомобіля. Справа в тому, що при довгому сидінні виникає «застій» крові в області шийного відділу хребта. Крім того, шкіра голови, як і обличчя, може бути збезводненою і чутливою через поганий кровообіг.
Головне не те, скільки волосся випало, а скільки їх виросло. Розділіть волосся на проділ і подивіться, скільки нових волосків з’явилося. Норма на ділянку в 5 см – 15 волосків. Якщо у вас менше 10 волосків, відправляйтеся на прийом до тріхолога.
Звичайно, лікування залежить від діагнозу. Дифузне (по всій голові) або локальне облисіння має свої причини, і лікувати їх безумовно потрібно, виходячи з цього. У будь-якому випадку лікар призначить лікувальні або косметологічні процедури. Наприклад:
• причісування лазерним гребінцем, який поліпшує обмін речовин в коренях волосся;
• мезотерапію – ін’єкції в шкіру голови на основі вітамінів групи В, біотину, амінокислот і антиоксидантів;
• озонотерапію – вплив імпульсним струмом і електростатичним полем.
Що стосується лікувальних спреїв і лосьйонів, на жаль, це не панацея. Багато хто з них дійсно ефективні, але до тих пір, поки використовуються.
Якщо ви помітили, що волосся стало рідшати, терміново міняйте спосіб життя. Що робити?
1. Зібралися сісти на дієту?
Не варто цього робити, якщо у вас випадає волосся. Ви ризикуєте ускладнити проблему. Краще перейдіть на збалансоване харчування. Для росту волосся корисні: морська риба (сьомга, форель, тріска), червона ікра, телятина, яйця, шпинат, гранати і оливкове масло.
2. Приймаєте вітаміни?
Чудово, але подивіться на список компонентів. Росту волосся сприяють: фолієва кислота, селен, цинк, залізо, кремній.
3. Стали рідше розчісувати волосся?
Даремно. «Бабусин» метод, як і раніше актуальний. При кожному розчісуванні проводите щіткою по волоссю 100 разів. Для ефективності додайте ще пару рухів: розчісуйте волосся круговими рухами у напрямку від скронь до верхівки, потім – від скронь до чола і потилиці. Робіть зигзагоподібні рухи. Всі вони дозволяють поліпшити циркуляцію крові, а значить, прискорити доставку корисних мікроелементів до коріння волосся.
Масаж голови
Його ви зможете виконувати при митті голови, сидячи на роботі і лежачи в ліжку. Просто притисніть долоню до однієї сторони голови і з силою тисніть долонею на голову, а головою на долоню. Лічіть до п’яти. Повторіть те ж саме з іншого боку, з боку лоба і потилиці.