Один із способів кардинально змінити свій образ – наростити волосся. Адже всього за кілька годин зі скромної дівчини ви перетворитеся на яскраву довговолосу красуню. Однак ця косметична процедура має не тільки свої «плюси», а й «мінуси».
Як саме відбувається нарощення волосся?
Для нарощування беруть тільки натуральне волосся, які клієнт купує в салоні або у свого майстра. Нарощують волосся холодним або гарячим методом. З холодних найбільш поширений стрічковий метод нарощування волосся Hair Talk. Це найбільш щадний метод нарочування. Готові пасма кріпляться до волосся за допомогою спеціального клейового скотча. Наростити таке волосся можна за 40 хвилин без різних апаратів і пристроїв. Виглядає зачіска дуже ефектно, але якщо на вулиці вітер, то стрічки можуть бути видні.
Тресове нарощування являє собою плетіння прикореневих кісок (або використання мікрокільців), до яких пришиваються треси, зроблені з натурального волосся. При цьому методі своє волосся не псується, але перенарощувати треси потрібно часто – через 1,5 місяця.
До гарячих методів відноситься італійська технологія: до власного волосся (довжина яких повинна бути не менше 15-20 см) за допомогою розплавленого кератину кріпляться пасма з натурального волосся. Метод простий, зручний і відносно дешевий.
Можна наростити волосся знімними пасмами: Треси до власного волосся кріпляться за допомогою спеціальних кліпс. Їх можна самому одягати і знімати.
Нарощують волосся і за допомогою металевих намистин, якими закріплюється нарощуване пасмо. Корекція волосся проводиться через 2-3 місяці після нарощування. При цьому нарощені пасма, які опустилися у міру відростання свого волосся, знімаються і знову кріпляться ближче до коріння. Один і той же комплект волосся можна перенарощувати 4-5 разів.
Кому протипоказано нарощення волосся
Процедура виконується тільки на здорове волосся, в іншому випадку неминуча часткова втрата як свого волосся, так і нарощеного. Нарощування волосся не можна робити при підвищеній чутливості шкіри, вегетосудинної дистонії, хіміотерапії, вагітності, прийомі сильнодіючих антибіотиків або деяких гормональних препаратів.
Догляд за нарощеним волоссям
Доглядати за нарощеним волоссям нескладно. Потрібно тільки мити їх шампунем для жирного волосся і ні в якому разі не наносити олію або бальзам-ополіскувач на капсули (нарощені пасма відпадуть). На ніч необхідно заплітати волосся в коси, інакше на ранок вони сплутаються, і буде абсолютно неможливо привести їх у порядок.
Всі, хто наростив волосся, повинні відвідувати басейни, лазні, сауни і купатися в морі тільки в шапочці, оскільки від такого впливу волосся може заплутатися і зіпсуватися.
Плюси нарощування
За допомогою даної процедури можна кардинально змінити свою зовнішність, так як волосся може бути подовжене навіть на 70 см. Також обсяг зачіски збільшується в кілька разів. Це означає, що у вас значно додасться кількість шанувальників чоловічої статі.
Волосся після нарощування здатне приховати деякі вади зачіски, шрами чи опіки. А також виправити невдалий експеримент зі стрижкою.
Нарощують волосся тільки на половину голови, під своїм власними, тому побоювання скептиків, що через таку процедуру можна облисіти, є невиправданими.
Мінуси нарощування
Після нарощування волосся через 2-3 місяці необхідна корекція, а це додаткові грошові витрати. Також капсули і спайки накладних пасм відчутні. Тому для чоловіка, який побажав з ласкою зануритися пальцями в купу вашого шовковистого, м’якого і довгого волосся, це буде неприємним сюрпризом. Виходячи з цього, збираючись займатися коханням зі своїм хлопцем, краще заплітайте волосся в косу, так він не зрозуміє, що волосся у вас нерідне.
Після нарощування власне волосся випадає більше, оскільки на них йде додаткове навантаження.
Також, якщо вам не пощастить з майстром, волосся може збиватися в комки, плутатися, відпадати разом з приклеєними пасмами. Тому, зважившись на таку процедуру, потрібно ретельно поцікавитися відгуками про майстрів салону, яким ви довірите своє волосся.
Оригинальные и красивые футболки на заказ сделают Ваш стиль неповторимым и и неординарным.