Кожній жінці притаманне бажання змінювати свій образ. Одним з найпростіших способів вважається фарбування волосся. Наша стаття присвячена тому, як правильно провести освітлення волосся в домашніх умовах і які засоби ви можете взяти на озброєння.
Найбільшою проблемою освітлення та знебарвленого волосся є їх сухість і ламкість, а також погіршення зовнішнього вигляду. Саме тому так важливо грамотно підбирати засоби для освітлення волосся. Догляд за таким волоссям обов’язково повинен включати їх живлення і зволоження. Ми пропонуємо вам приготувати засоби для освітлення волосся самостійно, з натуральних продуктів, використовуючи народні способи освітлення волосся, перевірені часом. Їх безперечні плюси – доступність, а також можливість використання в домашніх умовах.
Освітлення волосся перекисом водню
Не скажемо, що цей спосіб освітлення найкращий, оскільки перекис псує волосся. Однак освітлення волосся перекисом водню дає можливість впоратися з поставленим завданням на темному волоссі, колір яких змінити на світліший відтінок найважче. До того ж – він найшвидший. Для сухого тонкого волосся, доброго всмоктування вологи необхідна менша концентрація перекису водню, для жорсткого волосся концентрацію розчину значно збільшуємо.
Освітлення темного волосся – завдання не з легких, оскільки у такого волосся найважче окислити натуральний пігмент. Проводячи процедуру освітлення, необхідно бути дуже пильним, щоб уникнути отримання серйозного шкірного опіку. Додавання нашатирного спирту (5-6 крапель на 50-60 г розчину) також прискорює реакцію, проте його надлишок надає волоссю рудуватий відтінок.
Склад для освітлення волосся перекисом водню готують безпосередньо перед фарбуванням, оскільки кисень зі складу починає виділятися моментально, будучи ще в посуді.
Освітлення волосся гліцерином
Незважаючи на появу великої кількості професійних косметичних засобів для освітлення волосся, навіть таких, як шампунь для освітлення волосся, освітлювання волосся народними засобами не втрачає своєї популярності. Ще одним важливим помічником жінок залишається гліцерин.
За допомогою гліцерину готують маски для освітлення волосся. Для їх приготування беруть 50 гр ромашки і заливають окропом, а потім настоюють 2 години. Отриманий настій проціджують, додають 60 г гліцерину. Маску наносять на волосся, загортають голову плівкою і тримають 30-40 хвилин, а потім змивають теплою водою. Освітлення волосся гліцерином зробить волосся світліше на один тон.
Освітлення волосся ромашкою
Найвідомішим і простим методом додання волоссю ніжного світло-золотистого відтінку – це освітлення волосся ромашкою. З сушених квітів готують міцний відвар: 2 ст.л. сухоцвіту парять в окропі під кришкою 10 хв. Отриманий настій студять і проціджують. Волосся ретельно промивають шампунем, а потім використовують настій з квіток ромашки як кондиціонер. Освітлення волосся народними засобами віддає ромашці пальму першості по натуральності та безпеці.
Освітлення волосся лимоном
Скільки народів, стільки і методик освітлення волосся. Мода на освітлення волосся лимоном прийшла в наші слов’янські краї від красунь Сходу, для яких дана проблема ніколи не втрачала актуальності через дуже темний відтінок волосся. Саме тому освітлення темного волосся народними засобами часто грунтується на методиці застосування лимона, а точніше кислоти, що міститься у фрукті.
Освітлення волосся лимонною кислотою повинно проводитися акуратно, щоб не перепалити волосся.
Поступове освітлення волосся відбувається наступним чином: свіжо вичавлений сік лимона розводять водою і обполіскують волосся після миття цим розчином. Крім освітлюючої дії лимонний сік додає волоссю чарівний блиск. Даний засіб підходить як для освітлення темного волосся, так і для підтримки кольору волосся світлих відтінків. Освітлення фарбованого волосся можна також робити лимоном. Однак не варто забувати про його підсушуючі властивості, щоб не завдати волоссю шкоди його надмірним використанням.
Освітлення волосся медом
Досить мало хто знає, що мед надає на волосся дію, схожу з впливом перекису водню. Цей спосіб освітлення має давню історію і входить в почесну графу методів освітлення волосся народними засобами і дбайливого догляду за ним.
На початку процедури голову промивають шампунем, додаючи в нього ¼ ч.л. соди. На вологе волосся наноситься медова маска для освітлення волосся – це підігрітий мед. Наносимо його рівномірно по всій довжині волосся і кутають голову під плівку і рушник. Максимальний ефект ви зможете отримати, якщо залишите мед на волоссі на цілу ніч. Освітлення волосся медом не тільки освіжає їх колір, але значно покращує загальний стан волосся, роблячи йогох здоровим і неймовірно красивим.
Якщо ви як і раніше сумніваєтеся, що надати волоссю світлий відтінок можна без застосування штучних барвників, спробуйте освітлення волосся народними засобами. Можливо, вони не будуть настільки ефективними, але зате ваше волосся залишаться живими і красивими.
{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }
Дуже дякую за таку корисну інформацію!
але хто чув про вибілення волосся чорнилом? в мене знайома досить давно практикує цей метод, і повірте результат вражає. волосся набуло світлого кольору, блиску зовсім не пошкоджене. Вона після кожного миття волосся набирає води додає якусь кількість чорнила і ополіскує в цій воді. але каже не всім підходить. Хочу попробувати. А і ще чорнило має бути фіолетовим.