Збереження краси – справа непроста, вимагає часу і чималих зусиль. Зрозуміло, без помилок у цій справі не обійтися. От 10 найпоширеніших помилок, які ми допускаємо в гонитві за красою.
Нехтування тональним кремом. Багатьом не подобається відчуття скутості і неприродності, яке часто виникає при нанесенні тонального крему, проте рівний шар крему – прекрасна основа для макіяжу. Важкі основи, що стягують обличчя як гіпсова маска, залишилися в минулому; тональні зволожуючі засоби, прозорі формули і пудра залишають на шкірі відчуття свіжості і легкості. Головне – підібрати консистенцію, яка підходить для вашого типу шкіри. Якщо у вас суха шкіра, спробуйте прозорий або зволожуючий тональний засіб, яким ви можете користуватися замість звичайного крему. Якщо у вас нормальна, жирна або змішана шкіра, дотримуйтеся тональних кремів пудрової консистенції.
Занадто світлий маскуючий засіб. Якщо у вас темні кола під очима, найсерйозніша помилка, яку ви можете допустити, – вибрати маскуючий засіб занадто світлого тону. Правила макіяжу припускають, що відтінок хорошого маскуючого олівця повинен відповідати тону шкіри в цілому. Багато хто вибирають засіб занадто світлого відтінку, щоб як слід приховати прикру синяву. У цьому випадку ви лише привернете увагу до своєї проблеми, оскільки виділите проблемні місця світлим відтінком. Якщо під очима залягли сині або фіолетові тіні, вибирайте маскуючий засіб персикового відтінку. Ще раз підкреслимо, що ділянка шкіри під очима не повинен відрізнятися за кольором від решти шкіри, тому уникайте засобів білого та інших світлих відтінків.
Неправильно підібраний відтінок тонального крему. Часто ми вибираємо основу більш темного відтінку, що призводить до ефекту маски. Тільки подумайте: якщо ви користуєтеся тональним кремом, тон якого темніший тону вашої шкіри, обличчя буде різко дисгармоніювати з тілом. Все-таки хочете надати обличчю екзотичну смуглість? Тоді скористайтеся основою вашого природного тону, а потім нанесіть легкий шар бронзуючого засобу або скористайтеся відповідною пудрою і рум’янами.
Нехтування доглядом за шкірою. Багатьом з нас часто не вистачає часу або сил, щоб забезпечити шкірі належний догляд, проте це зневага правилами макіяжу повертається до нас бумерангом. Відповідний режим догляду за шкірою дозволяє підтримувати здоров’я і красу шкіри і запобігти передчасній появі ознак старіння. Щодня користуйтеся зволожуючим засобом з SPF-фільтром – він захищає шкіру від згубної дії сонячних променів. Багато власниць жирної шкіри перебувають в омані, що цілком можуть обійтися і без додаткового зволоження. Будь-яка шкіра потребує зволоження і очищення лосьйоном того чи іншого типу. Якщо у вас жирна шкіра, вибирайте лосьйон без вмісту олій. Він зволожить шкіру і зробить її матовою.
Обмеження колірної палітри макіяжу відтінками вашого «сезону». З якоїсь причини багато дам впевнені, ніби можуть використовувати в макіяжі тільки певні кольори відповідно до «сезонного типу», який визначається кольором волосся і тоном шкіри. Крім того, що ця думка помилкова, вона давно застаріла, тому що зовсім безпідставно обмежує ваш вибір. Макіяж покликаний зробити нас не тільки прекрасною, але й упевненою в собі, тому якщо вам подобається певний колір, просто використовуйте його в макіяжі, не замислюючись ні про що. Подобається вам червона помада – носіть її хоч цілий рік! Багато хто задає собі питання: «Так набридли кольори моєї палітри (зима, весна, літо або осінь). Що ж мені тепер вибирати? »Вибирайте ті відтінки, що вам до душі. Пам’ятайте, це всього лише макіяж!
Нехтування пензликами і аплікаторами. Хіба художник починає роботу без пензлика і палітри? Ніколи. Іноді просто дивно, як багато жінок наносять макіяж пальцями. Безперечно, змішувати пальцями крем або тіні досить зручно, однак цей спосіб не завжди підходить для правильного нанесення макіяжу. Деякі косметичні засоби, наприклад, тіні для повік і рум’яна, краще всього наносити правильно підібраними китицями. Використовуючи правильні інструменти, ви зможете створити більш досконалий і професійний образ, а не виглядати як індіанець з бойовим розфарбуванням. Зрештою, навіщо витрачати купу грошей на косметику, якщо у вас немає відповідних інструментів для її нанесення?
Видавлювання прищів. Навіть самий крихітний прищик – дуже неприємна несподіванка, але видавлювати його ні в якому разі не можна. Це не лише може призвести до утворення шраму, але і викличе подальше поширення бактерій, а це вже загрожує серйозною інфекцією. Замість цього скористайтеся аплікаційними засобом, який допоможе позбутися від прикрого прища в одну мить.
Надмірне вищипування брів. Якщо ви вирішили вищипувати брови самостійно, не намагайтеся змінити їхню природну форму, а тільки позбавляйтеся від зайвих волосинок над і під бровою. Не впевнені, яку форму надати бровам? Залиште цю справу професіоналові. Проте якщо ви все-таки перестаралися з вищипуванням брів, не забувайте зафарбовувати прогалини олівцем для брів або маскувати їх пудрою. У вас занадто тонкі брови? Надати їм потрібну форму допоможе олівець. Щоб зробити брови густішими, замаскуйте прогалини пудрою.
Нанесення рум’ян за чітким контуром. Рум’яна створені для того, щоб надати щоках природний рум’янець. Багато жінок наносять темні рум’яна безпосередньо на щоки, щоб вилиці здавалися вище. Проте в повсякденному макіяжі це виглядає неприродно і більше того – робить вас старшою. Радимо вибирати рум’яна ніжно-рожевого, персикового або бронзового відтінку, які додадуть обличчю природний здоровий блиск. Наносьте рум’яна на середину щоки (яка зморщується, коли ви посміхаєтеся), поступово піднімаючись вгору до скронь. Спробуйте цей спосіб – і свіжий юнацький рум’янець вам забезпечений.
Хотите знать больше, но нет времени ходить по библиотекам? Узнать побольше вам поможет электронная библиотека.