Відбілити зуби в домашніх умовах: 5 популярних способів

Відбілити зуби

Красива посмішка – це, в першу чергу, здорові, білосніжні зуби. Сучасна успішна людина обов’язково повинна мати гарні білі зуби – це аксіома!
Відбілення зубів – процедура, яку також часто застосовують курці і любителі кави, тому що їхні звички призводять до пожовтіння емалі зубів. На колір емалі також впливає і якість щоденного очищення зубів, багато хто з нас робить це наспіх, і в результаті цього не до кінця очищена емаль також стає жовтою. Стоматологи рекомендують чистити зуби не менше трьох хвилин. Після якісної чистки на поверхні не повинно залишатися нальоту їжі (особливо часто вона залишається в низу зубів, біля ясен), який призводить до появи каменів і жовтизни емалі.

Сделать ваш образ более элегантным и богатым смогут украшения ручной работы, которые отлично подойдут как молодой барышне, так и женщине старшего возраста.

Всупереч поширеній думці, білий колір зубів – не ознака підвищеного вмісту кальцію і здоров’я зубів, а генетична схильність. Домогтися білизни зубів можна також, регулярно застосовуючи відбілюючі пасти. Цікаво дізнатися, що найміцніша і багата кальцієм емаль, насправді, має жовтуватий відтінок.

Способів відбілити зуби існує декілька, кожна людина може вибрати для себе відповідний варіант. Багатьом професійне відбілювання зубів просто не по кишені, а деякі не бажають робити процедуру, боячись пошкодити зубну емаль.

Поради від професіонала для відбілювання зубів

На насправді, можна відбілити зуби і в домашніх умовах, так, ефект не буде настільки приголомшливий, проте обійдеться вам у багато разів дешевше. У цій процедурі є головне правило – не нашкодити, тому слід суворо дотримуватися тих рекомендацій, які будуть описані нижче.

Процес відбілювання, за своєю природою, являє собою зміну кольору верхнього шару зубної емалі за допомогою спеціальних засобів. При цьому, посмішка стає білосніжною. У цій процедурі є підводні камені, про які вам розповість стоматолог. Він повинен визначити структуру емалі ваших зубів, підбере бажаний колір і спосіб відбілювання. Від текстури зубів дуже багато залежить, тому не варто нехтувати радою професіоналів, щоб потім не споглядати плями різних тонів на ваших зубах.

Отже, ви вирішили відбілити зуби в домашніх умовах, ваш стоматолог дав на це добро, тепер прийшов час визначити спосіб відбілювання.

До найбільш розповсюджених способів відбілювання зубів відносяться: зубна паста з додаванням перекису водню, лимон, сода, спеціальні засоби для вибілювання.

Відбілити зуби в домашніх умовах за допомогою спеціальної відбілюючої пасти

Це самий простий і недорогий метод. На жаль, і найменш ефективний, тому що при використанні спеціальної пасти ефективно знімається тільки наліт, сама емаль колір не змінює. Застосування такої зубної пасти найкраще обмежити терміном в один місяць, тому що при подальшому використанні вона можна пошкодити емаль.

Відбілити зуби в домашніх умовах за допомогою активованого вугілля

Його можна купити в будь-якій аптеці. Для застосування його як вибілювального засобу, його потрібно розтовкти, нанести на щітку і чистити ним зуби. Вугілля ефективно счищає наліт і надає легку абразивну дію на зубну емаль. Цей метод відбілювання теж малоефективний, але практично безпечний для зубної емалі. Єдиним обмеженням при чищенні зубів активованим вугіллям є недуже натискання щіткою на зуби, інакше емаль можна подряпати.

Відбілити зуби в домашніх умовах за допомогою лимона або харчової соди

Ще пару простих способів, які можна застосувати в домашніх умовах. Можна відбілювати зуби, втираючи в них скоринки лимона, а можна розтирати марлечку, просочену содою. Обидва цих метода ефективні і прості, але часто застосовувати таке відбілювання не варто, тому що можна пошкодити емаль, і тоді зуби стануть болісно чутливими.

Відбілити зуби в домашніх умовах за допомогою спеціального гелю

Це, мабуть, найбільш професійний спосіб серед усіх, які можна зробити в домашніх умовах. Він має на увазі застосування спеціального відбілюючого гелю, який можна придбати у стоматолога, обов’язково проконсультуйтеся з приводу особливостей його застосування. Є два способи відбілювання із застосуванням такого гелю. Відбілити зуби в домашніх умовах

1. Перший спосіб має на увазі нанесення гелю спеціальним пензликом, після цього гель застигає на зубах і поступово змивається слиною. Для якісного відбілювання зубів цим способом потрібно регулярно наносити гель протягом двох-трьох тижнів. Цей спосіб дуже щадний для емалі зубів і забезпечує довгий ефект відбілювання.

2. Другий спосіб грунтується на застосуванні спеціальної капи, яка наповнюється гелем і надягається на зуби на ніч. Чим довше капа буде на зубах, тим краще відбілить зуби. Перевагою цього методу є те, що ви відпочиваєте, а процес відбілювання йде, причому його результат можна спостерігати і коригувати, консультуючись зі стоматологом. Єдине, чого потрібно побоюватися при застосуванні капи, це шкідливого впливу перекису водню, який може сильно висвітлити зуби, привести до запалення ясен і зробити зуби чутливими.

Для запобігання таких побічних ефектів, потрібно строго слідувати рекомендаціям щодо застосування капи, регулярно контролювати процес відбілювання у стоматолога і не перевищувати зміст перекису водню в відбілюючому розчині – загальна частка не повинна перевищувати 10%.

Взагалі, на думку стоматологів, найбільш природною, з точки зору природи, є саме жовтувата емаль. Вона, може, не така гарна зовні, зате найміцніша. Зважте всі за і проти і прийміть рішення – чи варто відбілювати зуби. Якщо ви все-таки зважитеся на цю процедуру, то постарайтеся звести до мінімуму негативний вплив засобів для відбілювання зубів.

{ 13 comments… читати їх нижче або додати один }

NataLi

В мене були думки відбілити зуби в стоматолога але я чомусь боюся, раптом емаль зітреться і зуби стануть чутливими. В домашніх умовах ще не пробувала, тре попробувати вугіллям.
Може хтось відбілював зуби в стоматолога чи тими гелями вищеописаними?? Розкажіть, на чутливість зубів не повліяло і чи довго тримається ефект від відбілювання?

Санта

Мене теж це цікавить

Таня

Пробувала вугіллям ефект невеликий, але помітний зразу. Тільки після цього треба гарно виполоскати рот водою.

Ваня

Доброго дня! Скажіть будь-ласка! У мене із зуба видалили нерв, і зуб став дуже темним! Чи можна взагалі висвітлити мертвий зуб?

kralya

Ваня, залежить від чого потемнів зуб, його потрібно подивитися, щоб щось конкретно казати. Раджу звернутися до стоматолога особисто.

alina

я стоматолог і хотіла б порадити: якщо зуб потемнів,треба звернутись до стоматолога, є спеціальні відбіли -ендодонтичні,тобто такий гель,який вносять в канал зуба і за короткий час 3-4 год зуб ідеальний

Наталя

Привіт!я відбілювала содою краще б неробила цього.результату небуло видно але зуби реагували і на холодне і на гаряче це був просто жах який тривав 2 тижні.

Надя

зуби призначені, щоб пережовувати їжу,і ми перш за все повині дбати, щоб зуби як омога довше і якісно виконували свої прямі ф-ї, а не сприяти зворотньому:)

SvEtA

я відбілювала зуби содою. Я робила цю процедуру декілька разів і мені взагалі не помогло. Так що краще не відбілюйте зуби содою, бо це не дасть ніякого ефекту, тільки марна трата часу. Але я ще спробую вугілям, сподіваюсь, що це мені допоможе.

Міла*

Я відбілювала зуби соком з лимона.зуби дійсно стають дуже чутливими.ефект помітний не зразу.через деякий час буду пробувати знову))

юрій

Выдавите немного зубной пасты в небольшую емкость, добавьте:
- 1 ч.л. пищевой соды,
- 1 ч.л. перекиси водорода
- 0,5 ч.л. воды.
Тщательно смешайте ингредиенты и нанесите на зубную щетку, чистите зубы 2 минуты 1 раз в неделю.
Использовать данный рецепт можно несколько раз в год, по 1-1,5 месяца, затем нужно делать перерыв.
я пробував))) ефект непоганий )) але після 2 тижня!!!! єдиний мінус це те що зуби стали трохи чутливі((( але це пройшло через тиждень ))) тому можу радити)))

Віка

я відбілювала вугіллям. Вигляд був шикарний губи і рот чорні) але змивається легко, та й ефект видно. До речі наскільки я знаю це самий безпечний варіант без великої шкоди для зубів, чищу раз в тиждень.

Дана

хочу спробувати вугілям думаю допоможе

Залишити коментар