Взуття на високих підборах – що потрібно знати?

Як правильно ходити на високих підборах

Звичайно, жінки мають рацію. Однак якщо високі підбори ви носите постійно, то вашому здоров’ю наноситься непоправна шкода …  Тим, хто страждає викривленням хребта, варикозним розширенням вен, плоскостопістю, проблемою зайвої ваги, не рекомендується одягати взуття з підборами більше 5 см у висоту.

Перевірте поставу!
Як перевірити, чи сутулитись ви? Для цього необхідно притулитися спиною до стіни так, щоб її торкалися і п’яти, і сідниці, і лопатки, і потилиця. Потім слід надіти взуття на підборах і знову встати до стіни, як описано вище. Ось так і необхідно ходити! З піднятим вперед підборіддям, підтягнутим животом і розправленими плечима. Крім того, що правильна постава важлива фізіологічно, вона ще й допомагає відмінно виглядати і у взутті на плоскому ходу, і на високій шпильці.

Многих интересует вопрос какой должна быть канализация частного дома, идеальным решением которого является автономная канализация, а именно установка биологической очистки сточных вод «Биолайф»

Для гарної ходи на підборах слід навчитися тримати голову, плечі і спину в правильному положенні. Для цього необхідно стати перед дзеркалом, голову повернути прямо, лінію плечей вирівняти. Таке положення потрібно зберегти протягом однієї хвилини. Потім слід закрити очі, розслабити і розім’яти м’язи. Тепер прийміть вихідне положення перед дзеркалом повторно і тільки тоді відкрийте очі. Перевірте, чи правильна вийшла постава. Робіть таку вправу настільки часто, наскільки вам дозволяє час. Це дозволить закріпити правильну поставу в звичках і зробить гарне ходіння природним.

Вже неодноразово було доведено, що кожна людина має свою особливу ходу, за якою її впізнають знайомі люди.

Уміння гарно носити взуття на підборах – ціле мистецтво. На ходу впливає те, як ставиться нога, яке положення займає спина і голова. Також свою роль відіграє і рух корпусу і рук. Під час ходьби не потрібно сильно махати руками. Це викликає асоціації з вітряком.
Як правильно ставити стопу? Для цього необхідно носки злегка розвести в сторони, стопи потрібно ставити практично по прямій лінії, а п’яти повинні йти один одному слідом.

Зверніть увагу, що постановка носків при ходьбі всередину, а не нарізно, виглядає клишаво. Першим землі торкається завжди каблук (хоч на частку секунди!), незалежно від його висоти, а потім вже стає вся стопа. Причому на стопу також необхідно ставати поступово, а ноги обов’язково розпрямляти в колінах. Запам’ятайте: та, на яку лягає центр ваги, завжди пряма.

Носимо взуття на підборах – зміцнюємо м’язи ніг

В Італії велику популярність у жінок дістав новий вид аеробіки, який називається «стілетто». Завдяки йому підтягується фігура і здобуваються навички правильного ходіння на підборах.

Не дивно, адже ногами з тренованими м’язами набагато легше носити взуття на шпильці, оскільки навантаження переносяться легше. Для зміцнення литкових м’язів і стоп використовують спеціальні ножні тренажери, степпер-тренажери і заняття степом.

Для поліпшення кровообігу допоможуть вправи, виконання яких не забере багато часу. Їх можна виконувати в будь-який час дня без відриву від основної діяльності. Для цього сядьте на стілець, почніть згинати і розгинати в гомілкостопі ноги. Потім кожною стопою пообертайте в різні сторони по черзі.

Для зміцнення литкових м’язів застосовується наступний цикл вправ:

1. Необхідно поставити ноги на ширині плечей і спертися руками на стіну.
2. Потім зробити глибокий випад однією ногою.
3. Далі слід залишитися в такому положенні протягом 10 секунд.
4. Повернутися у вихідне положення.
5. Повторити для іншої ноги.

Кількість повторень слід збільшувати до 30 разів.

Також необхідно стежити за тим, щоб не сидіти, поклавши ногу на ногу, і не зберігати нерухоме положення на тривалий час. Довге перебування за комп’ютером слід розбивати перервами, в яких необхідно вставати і розминати ті м’язи, що затекли.

Вибираємо взуття на підборах

Існує ціла наука «скарпологія», яка дозволяє скласти психологічний портрет людини, яка вивчає як він зношується своє взуття. Цю методику розробили психологи з Швейцарії.

* При купівлі взуття на підборах слід враховувати той факт, що до вечора ноги збільшуються в розмірі через набряклість. Саме тому часто туфлі ввечері буває неможливо натягнути на ноги.
* Під час примірки обов’язково встати і зробити кілька кроків, тому що стопа трохи коротша в сидячому положенні (різниця досягає півсантиметра).
* Якщо ви зважилися на покупку взуття з відкритою п’ятою або сабо, то вибирайте ті моделі, які закриті максимально. Це дозволяє фіксувати ногу у взутті, що робить її носку безпечною і комфортною.
* Зручне взуття те, в якому великий палець не дістає до носка туфель.
* Завідомо велике взуття брати не слід, щоб нозі не було вільно в ньому.
* Купуючи босоніжки, зверніть увагу на те, щоб п’ята не з’їжджала, а залишалася на своєму місці.
* При наявності на великому пальці «кісточки», можна скористатися перевіреним «секретом» балерин і між першим і другим пальцями прокласти м’яку подушечку з вати.
* Коли надягнете нову пару взуття, встаньте перед дзеркалом, пройдіться. Запам’ятайте, красива і легка хода буде у вас далеко не відразу. Спочатку коліна підгинаються, стопи клишоногий, але це з часом пройде.

До речі, часто причиною сутулості і непривабливою ходи є невпевненість у собі. Необхідно мати лише бажання, щоб навчитися ходити правильно. І ще – досвід ходіння на підборах. Потрібно повірити в себе, розправити плечі, випрямити спину і тоді ваша хода стане легкою, впевненою і красивою!

 

Залишити коментар