Гарно виглядати – ось прагнення сучасної жінки. Косметичні маски допомагають в такій важливій справі. Особливо, якщо вони правильно підібрані і застосовуються частіше, ніж раз на місяць. Розглянемо кращі маски для обличчя.
Маски для обличчя. Що? Як? Навіщо?
Догляд за обличчям – це необхідність в будь-якому віці. Ми всі живемо не в найкращих екологічних умовах. Тому шкіра буде вдячна, якщо жінка буде надавати особливі знаки уваги своєму обличчю, у вигляді процедур по накладанням масок.
Маски для обличчя можуть бути салонні, покупні і приготовані в домашніх умовах. Перший варіант навіть розглядати не будемо. Це справа косметолога. Він підбирає маску для обличчя відповідно до вашого типу шкіри, проблемами і товщини гаманця.
Покупні маски. Їх величезна кількість. До їх складу входять вітаміни, мінерали, косметична глина і різноманітні витяжки з рослин. Вони, звичайно ж, ефективніші, ніж маски, які можна приготувати самим, але слід враховувати і той фактор, що чим краща маска, тим вона дорожча.
Маски в домашніх умовах – це найпоширеніший варіант, найпростіший і не дорогий. Косметологи вважають, що такі маски теж досить ефективні. Тільки робити їх необхідно регулярно. Для таких масок підійдуть фрукти-овочі-ягоди, кисломолочні продукти, мед. Добре, звичайно, якщо складові будуть домашнього виробництва, так би мовити.
Косметична маска підбирається, так само як і звичайний косметичний засіб. Благо рецептів зараз стало багато, і знайти їх не проблема. Наприклад, на сайті http://krasotki.info/ ви знайдете багато цікавої інформації про маски для обличчя та інших не менш цікавих тем по догляду за обличчям і тілом.
Маски для обличчя
Розглянемо основні маски для обличчя, які кожен може собі дозволити, не зазнавши особливих витрат часу і грошей.
Очищаючі маски для обличчя – це найпоширеніший варіант масок. Для проблемної та жирної шкіри добре підійде косметична глина. Вона буває білою, блакитною і зеленою. Володіє бактерицидними властивостями. При регулярному застосуванні такі маски позбавлять вас від вугрів і прищиків. Рожева ж глина підійде для комбінованої шкіри і нормальної шкіри обличчя. Рецепт маски для обличчя з косметичної глини простий. Порошок розводять невеликою кількістю води до кашоподібного стану без грудочок. Наносять на шкіру і залишають на 10-15 хвилин. Після цього ретельно змивають і наносять зволожуючий крем.
В якості варіантів покупної маски для обличчя можуть бути запропоновані: очищаюча маска «Nouri Fusion» від Herbalife, очищуюча грязьова маска «Himalaya Herbals».
У домашніх умовах можна приготувати очищаючі маски для обличчя з використанням сухих трав, вівсянки, картоплі.
Існують ще зволожуючі маски для обличчя для всіх типів шкіри підійде наступний рецепт. 1 столова ложка соку з журавлини, 1 столова ложка сиру і стільки ж молока. Всі інгредієнти змішуються та наносяться рівним шаром на обличчя і шию на 15 хвилин. Потім змиваємо все теплою водою.
Варіанти покупних масок для зволоження обличчя: Avon Planet Spa «Гімалайська ягода», зволожуюча маска D’oliva.
Омолоджуючі маски для в’янучої шкіри. Тут основним інгредієнтом є алое. Рецепт: листя алое необхідно попередньо витримати в холодильнику 2 тижні. Подрібнити в кашку листя алое – 1 столова ложка, змішуємо з 1 яєчним жовтком, 1 чайною ложкою меду, 1 столовою ложкою сухого молока. При сильно густому складі, його можна розбавити молоком або теплою водою. Накладається маска на обличчя на 10-12 хвилин. Змити теплою водою.
Маска для обличчя з ефектом омолодження в аптеці – це «Омолоджуюча маска для обличчя з молоком Biotique», «Крижана омолоджуюча маска Young Face Mask» від Sim Finland Oy.
Ефективність масок для обличчя
Звичайно ж, скільки людей, стільки й думок. Але маски для обличчя за рецептами народної медицини завжди заслуговували і заслуговують на увагу. Тому жінки довіряють перевіреним народним рецептам, тим більше що їх набагато вигідніше приготувати вдома, ніж купити готову маску в тюбику.