Покликання кожної жінки на цій землі – стати мамою. Кожна з нас замислюється про ці прекрасні миті. Однак паралельно відразу виникає думка «А як же повернути свою фігуру після пологів в колишній стан?». Зайві кілограми ще довгий час можуть нагадувати про новий етап в житті – народження дитини.
Майбутні мами в процесі виношування дитини набирають вагу, і це закономірно. Дитина росте всередині і організм жінки повинен підготуватися до відповідального етапу – пологам і вигодовуванню малюка. Але багато дівчат забувають про прості правила харчування під час вагітності, і зайві кілограми значно збільшуються від покладених 15-18 кг до 20 і більше. Відсотках у 80 випадків повернути фігуру до свого звичного стану не складає труднощів. Хоча це умовно. Праця є, і вона величезна, головне, не здаватися і слідувати простим порадам. Можна ознайомитися з новинами по цій темі в інтернеті. Ми також відкриємо кілька секретів всім мамам як можна схуднути під час годування малюка грудьми.
Правило перше. Молодій мамі протипоказані великі фізичні навантаження, дієти, які мали місце бути до вагітності. Після вагітності та пологів жінці необхідно відновити свої сили. І фізичні навантаження в її житті будуть присутні, так як життя змінюється кардинально не тільки всередині жінки, але в її зовнішньому оточенні, але вони будуть менше колишніх.
Правило друге. Не слухайте знайомих, родичів та інших людей, які стверджують, що молодій мамі для більшого вироблення молока необхідно тоннами поглинати продукти харчування. Кількість прибулого молока залежить не від їжі, а від її вмісту і, звичайно ж, самої дитини. Харчування має бути збалансованим, здоровим і в помірних кількостях. Ніякого фастфуду та напівфабрикатів, тільки овочі, фрукти, продукти з малим вмістом жирів і по мінімуму солодких продуктів у стилі тортики, тістечка.
Правило третє. Прогулянки, рух. Прогулянки на свіжому повітрі корисні як дитині, так і мамі. Неспішна ходьба з коляскою чудово підійде у вигляді легкої фізичної активності, адже мамі не можна напружуватися після пологів. Також можна записатися на аква-аеробіку або легку гімнастику. Але це залежить від вашого маляти, скільки вільного часу він дає мамі.
Можна займатися і гімнастикою в домашній обстановці, за умови, що немає ніяких протипоказань, наприклад, шва від кесаревого розтину або яких-небудь ускладнень після пологів. Вправи необхідно вибирати не складні, які не мають відношення до пресу, так як матці після пологів не потрібні зайві навантаження.
Дотримуючи всі ці правила, вага поступово піде. Не чекайте результату прямо через тиждень. А головне, насолоджуйтеся материнством. Гуляйте зі своїм малюком якомога частіше, грайте і на цій позитивній «ноті» організм повернеться в свою колишню форму!