Часто у нас залишається не так багато часу, як хотілося б, на заняття фітнесом, тому з усіх видів спорту потрібно вибрати найбільш ефективні і доступні. Нерідко часу немає зовсім, а можливість відправитися в спортзал або басейн відсутня. У таких випадках вибирайте високоінтенсивні тренування, що дозволяють витратити максимальну кількість калорій за хвилину (звичайно, якщо ваша мета – спалити калорії). Для збереження спортивної форми і стрункості рекомендується витрачати в процесі тренувань не менше 200-250 ккал на день. Інтенсивні заняття допоможуть вам справитися з цим завданням за 20-30 хвилин. Якщо ж часу зовсім обмаль, заплануйте дві-три десятихвилинні тренування на день і постарайтеся витрачати час з максимальною користю.
Так, швидка десятихвилинна пробіжка дозволить спалити близько 100 калорій в залежності від швидкості бігу і маси тіла. Це набагато ефективніше, ніж прогулянка або робота по дому (які, у свою чергу, ефективніше, ніж перегляд телевізійних програм лежачи не дивані). Високоефективні також стрибки через скакалку, степ або підйом по сходах. 100 калорій ви зможете спалити за десять-п’ятнадцять хвилин (і навряд чи витримаєте довше, якщо знаходитесь не в кращій спортивній формі). Ефективними можуть бути і заняття на тренажері: так еліптичний або гребний тренажер дозволить вам витрачати по 8-9 ккал на хвилину (80-90 ккал за 10 хвилин). Швидкі танці зажадають трохи більше часу, проте 20 хвилин під улюблену музику пролетять непомітно.
Шукайте способи підвищити ефективність вправ. Так, степ з одночасним підняттям гантелей дозволяє спалювати більше калорій і розвивати одразу м’язи верхньої і нижньої частин тіла. По можливості вибирайте ті види спорту, де задіяні всі групи м’язів, наприклад, веслування, плавання, танці або бойові мистецтва. Складність і ефективність бігу, ходьби, їзди на велосипеді підвищується при підйомі по похилій площині. Нарешті, будь-який вид спорту ускладнюється, якщо використовувати обтяження (гантелі, вантажі, важкі сумки).
Якщо у вас дуже мало часу на заняття спортом, необхідно вибрати те, що буде поєднуватися з вашим графіком справ. Подумайте, чи не можна поєднати тренування з корисною діяльністю, наприклад, ходити за покупками швидким кроком, піднімаючись додому по сходах, а не на ліфті. Пошукайте можливість розім’ятися під час обідньої перерви або після роботи. Нарешті, звільніть трохи часу для себе у вихідні дні. Пам’ятаєте, в нашому житті немає більш важливої справи, ніж турбота про власне здоров’я. Адже хвора людина не здатна вже ні на які справи, в тому числі доглядати за близькими, робити кар’єру або нести добре, світле і чисте …
Интересная тема на форуме о всевидящим око для icq, которое может регистрировать все системные команды о подключении и отключение контакта.