Плоский живіт робить талію тоншою, стегна — стрункими, а фігуру — більш спортивною і підтягнутою
Плоский живік – це не просто підтягнута і красива частина тіла. Добре розвинені м’язи черевного пресу роблять талію тоншою, стегна — стрункими, а фігуру — більш спортивною і підтягнутою. У багатьох жінок, і навіть тонкокостних, черевце має непривабливу форму, сильно видається. Тобто справа тут не лише в зайвій вазі. Форма живота залежить від товщини жирового шару і стану м’язів черевної стінки. Слабкість цієї групи м’язів приводить до утворення випнутого або відвислого живота.
Силові тренування – невід’ємна частина для плоского живота
Для більшості жінок і всіх огрядних людей силові тренування не просто питання вибору. Це абсолютна необхідність для усунення жирових відкладень. До тих пір, поки вони не прискорять метаболізм збільшенням м’язової маси, вони ніколи не зможуть позбавитися від жиру, навіть якщо регулярно займатися аеробікою і правильно харчуватися. Безумовно, якась кількість жиру зійде, але можна отримати результат набагато кращий і швидше, якщо хоч би один раз в тиждень займатися в тренажерному залі.
Вірите ви чи ні, але саме силові тренування, не дієта для живота і не аеробіка, найефективніші чинники для міцного тіла. Робіть вправи для преса вранці перед їдою або через 2-2,5 години після їди. Не отримуючи енергетичної підтримки ззовні, організм буде вимушений спалювати підшкірний жировий запас пресованої частини тіла.
При тренуванні м’язів живота не виконуйте вправи з великою напругою, оскільки це може привести до їх розбіжності і утворення грижі. Також не повторюйте багато разів легкі вправи, це малоефективно. Кожну вправу повторюйте не менше 16-20 разів.
Вправи проводяться за принципом – від легких до складнішич.
Гімнастика для плоского живота
1. Ноги в колінах зігнуті руки за голову, підйом відриваючи лопатки-вдих, опускаєшся видих. Руки не зчіплювати лікті в сторони, голова дивиться вгору. Працює верхній прес. 3 підходи по 25р.
2. Лежачи на спині, руки під сідниці, піднімаємо прямі ноги. На видиху піднімаємо на вдиху опускаємо, високо ноги не піднімаємо. раз 50 без зупинка. Можна почати з 15-20. (нижній прес).
3. Схрестити ноги в колінах, так щоб утворився прямий кут, руки за голову, підйом з відривом лопаток, техніка дихання та ж. Лікті не згинаємо. (працюють всі м’язи живота).
4. Ноги під себе (схрещені по турецьки). Виконуємо лежачи, скручування 3 підходи по 20 (працює верхній і нижній прес).
5. Ноги в колінах зігнуті. Руки в замок за голову, по черзі тягнемся ліктями до колін, не згинаємо, тягнемося корпусом. 2 по 50. (працюють косі м’язи преса).
При дотриманні даних рекомендацій через 1,5-2 місяці м’яза живота окріпнуть і добре триматимуть черевну стінку.
Скачать программы, фильмы, игры, музыку, видеоуроки а многое другое можно на сайте newbestsoft.ucoz.ru.