Проблемні зони є практично в кожного, хоча ніхто не хоче їх мати, а коли вони з’являються, то позбутися від них непросто. Найчастіше це не улюблені нами занадто яскраво виражені округлості, які ще сто або й двісті років тому були еталоном краси, – тоді пишні жінки здавалися богинями. Великі поети, мислителі і композитори тих часів присвячували свої твори представницям саме цього типу жінок. Сьогодні ідеал фігури зовсім інший, він більше нагадує античний: мускулиста, міцна, атлетична і дуже струнка фігура. Вузькі стегна, плоский живіт, невеликі круглі сідниці, пружні груди і довгі стрункі ноги, а також здорова пружна шкіра і блискуче пишне волосся. Не варто забувати про жвавість розуму і гнучкість тіла аж до самої пристрасті, це дає нам сили почувати себе здоровим і молодим. Через короткий час пропонована нами оздоровча програма стане частиною вашого способу життя. Але дайте собі і вашому тілу час. Нехай воно звикає до нового ритму і новим підвищеним вимогам поступово. І якщо ви дійсно бажаєте щось змінити, вам потрібно цього тільки захотіти.
Регулярно займайтеся фітнесом!
Для наближення до ідеальної фігури потрібно з сьогоднішнього дня включити в щоденний план 30 – або 45 – хвилинною тренування для поліпшення кровообігу (степ аеробіка, танцювальна аеробіка, будь-які танці), а також 2 або 3 рази на тиждень займайтеся цілеспрямованим тренуванням м’язів (шейпінг, силові вправи ). Час занять вибирайте довільно, але краще, якщо вони будуть починатися в один і той же час, щоб ваша оздоровча програма стала невід’ємною частиною вашого розпорядку дня. Якщо ви будете дотримуватися цих правил, то можете бути впевнені – половина «програми: ідеальна фігура» виконані.
Приділіть час для догляду за собою і розслабляючого відпочинку
Хоча б раз на місяць влаштовуйте у ванній кімнаті невеликий косметичний салон, розслабляйтеся в ароматних ваннах, змащуйте маслом і кремом все тіло, накладайте маски і обов’язково лягайте рано спати. На наступний день ви відчуєте себе свіжішою.
Перебудуйте свої звички в їжі!
Для цього потрібно харчуватися повноцінніше і не так калорійно, зменшити кількість жирів, збільшити кількість поживних речовин, їсти частіше і маленькими порціями. Дозволяйте собі рясну вечеря після 20 годин тільки в тому випадку, якщо на наступний день ви будете менше їсти і більше рухатися. Два рази на тиждень зовсім відмовтеся від вечері, замість цього краще піти в сауну або запланувати довгу прогулянку. Те, що ви побачите на наступне ранок, вставши на ваги, просто потрясе вас!
Приділіть увагу своєму гардеробу!
Уважно розгляньте свою фігуру в дзеркалі. Визначте її тип і вибирайте одяг, який підходить саме вам. Після цього ваша фігура вам самій здасться неймовірно спокусливою!
Стрункість фігури – це треновані м’язи
Всі ми хочемо бути здоровими підтягнутими, сильними і добрими – і по можливості до самої старості. У всіх нас є плани на майбутнє, і ми не хочемо, щоб вони здійснилися. Наш організм влаштований так, що зміг би відповідати всім цим очікуванням і вимогам. Нам слід тільки підтримувати тіло в постійному русі, щоб воно довше служило нам. Тренування серцевого кровообігу, що сприяє кращому обміну речовин і спалювання жирів, часто називають витривалістю, аеробікою. Поряд з програмою побудови м’язів вона є одним з найважливіших елементів довгого активного життя.
Конституція і мускулатура
Тренування, покращуючи фігуру, покращують постачання організму киснем (він потрібний для оновлення кліток), сприяють перетворенню накопиченого жиру в енергію (спустошуються жирові клітини в жирових відкладеннях), зміцнюється серцевий м’яз. Як відомо, здорове сильне серце менше схильне до стресів. Програму побудови м’язів зміцнюють мускулатуру, це дає додатковий захист суглобам і зв’язкам. Особливо потребує добре розвиненою мускулатурі спини і живота хребет, це охороняє його від пошкоджень. Тому укріплення м’язів потрібно не стільки для створення зовнішності, але для того, щоб організм міг витримувати значні механічні навантаження. Регулярні фітнес навантаження 2-3 рази на тиждень по 30-45 хв допомагають в досягненні цієї мети. Якщо ми весь день тільки сидимо, вечорами опускаємося в крісло перед телевізором і проводимо залишок вечора наодинці зі солодощами або солоним печивом, не дивно, що з’являється постійна надбавка у вазі, а працездатність з роками знижується. Надмірне споживання спиртного і куріння довершують справу, і про здоров’я доводиться тільки мріяти.
Займіться собою!
Починаючи з сьогоднішнього дня наша оздоровча програма «ідеальна фігура» включає в себе наступне: щоденне тренування кровообігу і серцевого м’яза без перерв протягом 30 хвилин. Час занять і вид фітнесу вибирайте довільно в залежності від ваших уподобань. 2-3 рази на тиждень 30-45 хвилинне тренування м’язів. Ви можете вибрати вправи з фітнесу, будь-яку відео програму в залежності від ваших побажань для покращення фігури: шейпінг, аеробіка, пілатес, калланетик, йога, танець живота, навчання стриптизу та ін. Але перш ніж почати заняття, дамо кілька порад.
Що потрібно знати до занять фітнес-тренінгом
Як правильно дихати
Більшість людей дихає не правильно: занадто коротко і поверхнево. Такий неправильний спосіб дихання називають також грудним. Правильним диханням вважається черевне. Для нього характерні глибокі рівномірні і довгі вдихи і видихи. У програмі побудови м’язів є залізне правило: при напрузі м’язів, тобто у фазі виконання вправи, слід завжди видихати, а при розслабленні м’язів, тобто при поверненні в початкове положення, – вдихати.
Розігрівання м’язів
Чи займаєтеся ви в одному з фітнес клубів або використовуєте яку небудь відео програму з фітнесу запам’ятайте перед початком тренування м’язів їх потрібно розігрівати мінімум 5-10 хв. Це можна робити займаючись ходьбою, стрибками на одному місці, бігаючи підтюпцем або піднімаючись по сходах. Важливо тільки, що ваш пульс частішає (від 100 до 120 ударів на хвилину), а ви злегка потієте. Так ви поступово збільшуєте частоту серцевих скорочень, розігріваючи зв’язки, трохи розтягує їх і поступово готуєте організм до майбутньої інтенсивного тренування.
Ротягування
Розтягування всього тіла чи окремих груп має вирішальне значення після програми вправ, що формують м’язи, а також для розвитку рухливості та регенерації після інтенсивного тренування. Розтягування м’язів зберігає їх еластичність, розслаблює їх. Ця проста процедура знімає ризик розриву м’язів або розтягнення зв’язок. Крім того, на цьому етапі ми свідомо вчимося інтенсивно і глибоко дихати, підвищуючи розслаблюючий ефект. Поєднуйте вправи тренування м’язів з вправами потягування, йоги, варіює їх. М’язи при ротягуванні не повинні тремтіти, краще трохи затриматися в положенні ротягування м’язів, глибоко вдихнувши в живіт.
Частота пульсу
Контроль за пульсом до занять (пульс у стані спокою), під час занять і після них дуже важливий, по ньому можна судити про ваш стан і інтенсивності тренування. Вимірюючи пульс під час занять, зіставте його з вашою ідеальною частотою серцевих скорочень. У ти, хто регулярно займається фітнесом різниця між пульсом в стані спокою і пульсом після тренування буде менша, ніж у початківців. Іншими словами: чим краща ваша форма, тим швидше відпочиває організм від напруженого тренування і тим швидше серце приходить до звичайного ритму. Щоб виміряти пульс злегка притисніть вказівний і середній пальці до зовнішнього краю внутрішньої сторони зап’ястя (в улоговинці між основою великого пальця і кісточкою зап’ястя) або до сонної артерії (на відстані двох пальців від кадика). Порахуйте кількість серцевих скорочень протягом 10 секунд і помножте отримане число на 6. Ви отримаєте частоту вашого пульсу, або кількість скорочень серцевого м’яза в хвилину.
Повторення вправ
Елементи та частини вправ слід виконувати від 8 до 16 разів (кількість повторень вправ іноді називають циклом), в кінці повторюють 2-3 рази весь комплекс.
Призупинити і доробити вправи або зменшити їх кількість у залежності від свого самопочуття. Робіть між окремими циклами перерву на 30 секунд, розслабляючи на короткий час задіяну групу м’язів, не забувайте потягувати її. Виконуйте вправи для свого задоволення.
Узнайте, существует ли дружба между мужчиной и женщиной и бывает ли она такой же прочной как мужская дружба.