Калланетика: удосконалюємо тіло та оздоровлюємо організм

калланетика

Досвідчені тренери радять вибирати для себе види фітнесу, орієнтуючись на ціль занять і особисті переваги. Далеко не всі люди люблять швидку музику, динамічні вправи та колективні заняття, тому аеробіка і танці зовсім не універсальні. До того ж багато хто хоче, щоб фітнес містив у собі більше, ніж просто набір рухів.

Красивая улыбка – это мечта каждого из нас. Стоматологическая клиника предлагает качественное протезирование зубов, которое надолго обеспечит Вам красивую улыбку и хорошее настроение.

Калан Пінкні, колишня балерина, винайшла новий вид гімнастики для реабілітації після сильної травми. За видами вправ калланетик – це суміш хореографії, гімнастики і декількох видів національних танців – індійських, арабських і африканських. Дві третини вправ типово «жіночі» та спрямовані на корекцію проблемних зон, тобто живота, стегон і сідниць, допомагають підтягти м’язи після родів і, навпаки, підготуватися до пологів, поліпшивши розтяжку. Калланетика не має обмежень за віком, вона – одна з найбільш безпечних видів фітнесу.

Такого роду гімнастика відмінно підходить всім, хто любить спокійну зміну позицій, повільні ритми музичного супроводу, неспішний хід занять і готовий терпляче чекати результату.

При всій зовнішній плавності калланетик надає глибокий вплив на м’язи, і ефект від неї нехай і не швидкий, але помітний. Не дарма калланетик називають гімнастикою незручних поз. У нашому організмі багато «сплячих» м’язів, які не задіяні в звичайному житті і не звикли працювати, їх місце швидко займає жир.

Це і м’язи грудей, тренування яких поліпшує форму бюста, і м’язи черевного преса, що відповідають за тонку талію, і м’язи стегон, що додають фігурі красиві форми.

Часу, що потрібно для утримання кожної пози калланетик, достатньо, щоб дати м’язам необхідний рівень навантаження і зробити їх сильними, але не надмірно вираженими.

Якщо займатися 3 рази на тиждень протягом півроку, то результатом стане позбавлення від зайвих сантиметрів, збільшення гнучкості, підвищення тонусу м’язів – і при цьому ніякого збільшення м’язової маси. Вправи колишньої балерини ретельно продумані з урахуванням особливостей жіночого організму, тому можна сміливо займатися калланетикою хоч кожен день, не побоюючись перетворитися на накачаного атлета.

Вважається, що година занять калланетикою дорівнює п’яти-шести годин класичного шейпінгу або навіть двадцяти годин аеробіки. Таку думку поширене серед тренерів з-за спеціальних дихальних вправ і східної гімнастики, включених в цю систему. Ще великий плюс калланетики в тому, що вправи змушують працювати всі м’язи тіла, навіть якщо основне навантаження припадає на проблемні зони.

Калланетик популярним ще і як один із найбільш економних видів фітнеса – вона не вимагає ні спеціального обладнання, ні занять під керівництвом індивідуального тренера, ні навіть відвідування спортзалу. Комплекс вправ легко виконувати вдома самостійно, в будь-якій зручній одязі, в спортивного взуття або босоніж. Фахівці рекомендують починати з годинних занять 2-3 рази на тиждень.

Початкове положення для всіх вправ – ноги на ширині плечей, спина пряма, живіт втягнутий. Кожну необхідну позу слід утримувати від 40 до 100 секунд у залежності від рівня вашої спортивної підготовки – при цьому ви повинні відчувати напругу у всіх м’язах. Не забувайте про невелику розминку – з неї треба починати кожне тренування.

П’ятихвилинна розминка:

- Встаньте навшпиньки, підніміть руки вгору, і потягніться всім тілом. Плечі розправлені, ви немов прагнете вгору.

- Виконавши напівприсідання, трохи зігнувши ноги в колінах, корпус злегка нахиліть вперед. Потягніться, витягнувши руки вперед і трохи вгору, зберігаючи спину абсолютно прямю.

- З цього ж положення відведіть прямі руки (долонями вгору) назад. Шию і підборіддя витягніть вперед, спина бездоганно рівна.

- Нахиліть корпус вперед так, щоб він розташовувався паралельно підлозі, руки витягніть в сторони, коліна випрямлені. Потягніться.

Залишити коментар