Існують докази того, що в певний час тренування дають найбільший ефект. Вивчивши роботу спортсменів, вчені прийшли до висновку, що найбільш ефективні заняття по вечорах. У цей час показники температури тіла, серцевого ритму, реакції і гнучкості оптимальні, тому ви можете досягти кращих результатів з меншими зусиллями, а організм найбільш адаптований до тренувань.
Тим не менш, це не означає, що займатися необхідно виключно по вечорах. Це питання ваших уподобань і наявності вільного часу. Часто люди тренуються в той час, коли у них з’являється просвіт у справах. Можливо, перед сніданком або під час обідньої перерви. У будь-якому випадку, це краще, ніж не тренуватися зовсім через зайнятість у «найбільш підходящий” час.
Деякі «жайворонки» воліють заняття вранці, оскільки після сну відчувають підвищений настрій і бажання витратити накопичену енергію. Ранкові заняття мають свої плюси: вони допомагають витратити залишки калорій, спожитих з вечора, дозволяють ефективніше спалювати жир і готують до напруженого робочого дня.
Слід уникати інтенсивних тренувань перед сном, хоча вправи для підвищення гнучкості і загального оздоровлення організму (наприклад, йога) підійдуть як не можна до речі. Комплекс м’яких вправ перед відкритим вікном і тепла розслаблююча ванна допоможуть швидше заснути і міцніше спати.
Крупнейший информационный портал, в котором Вы сможете найти много интересного для себя, находится на сайте qwe.in.ua.