Рішення прийнято, і ви незабаром підете в тренажерний зал. На перший погляд все просто: там штанги, гантелі там, а тут тренажери. Але ця простота оманлива, адже спортсмени дотримуються певної закономірності у піднятті тягарів, під час відпочинку між сетами. Зараз ми вам популярно про це розповімо. Неважливо, чи ви домосід, спортсмен який вирішив набрати масу або зміцнити певні м’язи, чи хлопець який вирішив підкачатися, важливо – це те, як ви ступите в зал, з яким настроєм, з якими цілями. Для початку визначіться, що вам потрібно від багатьох проведених годині в залі.
М’язова маса, скидання зайвої ваги, зміцнення витривалості і збільшення силових показників. Можна тренувати все відразу, але тоді прогрес буде менш помітний. Вибравши пріоритети вибирайте відповідні вправи (запитайте поради у інструктора або пошукайте в інтернеті, але після того, як ви складете програму з інтернету, краще попросіть тренера її затвердити, так ви застрахуєте себе від непотрібних дрібниць).
З вибраних вправ складаєте програму. Часто зустрічається помилка – прийняття на “озброєння” програми відомих атлетів, Шварценеггера, Колеман. Логіка проста – допомогла їм допоможе і мені. Не завжди такий підхід правильний. Є кілька визначальних чинників. Перший фактор – статура. Кожна людина підходить під якийсь тип, і людині з черевцем навряд чи підійде програма досвідченого спортсмена. Фактор номер два – це періодизація. Спортсмени ділять життя на періоди, і складають для певного періоду свою програму. І третій чинник – хімія. Про стероїди, анаболіки багато написано. Порада – утримайтесь хоча б на перших порах від них, а місяців через п’ять вирішите – чи потрібні вони вам чи ні.
Самі вправи складаються з підходів. Один підхід – певна кількість повторень підняття певної ваги. Початківці бодібілдери приділяють всю увагу на вагу, а не якість вправи. Під час вправи ваші м’язи травмуються, а вже вдома під час сну вони ростуть.
Зростанню м’язів сприяють хороші тренування і хороша їжа, багата амінокислотами та білками. Слід врахувати і такий чинник, адже кожен день переїду або недоїдаючи ви не дасте організму простір для зростання.
І останнє, мабуть, найголовніше. За кілька місяців ви не станете Шварценеггером. Бодібілдінг вимагає завзятості і бажання займатися.
На сайте http://www.gek.od.ua вы узнаете, что такое инфоксводоканал. Под него выделен отдельный раздел, в котором находятся интересные статьи.