Що таке фітнес, аеробіка і шейпінг та поради щодо виконання вправ

фітнес

Напевно ви не перша людина, яка зіткнулася з проблемою нерозуміння – у чому ж різниця між усіма цими назвами: фітнес, шейпінг і аеробіка. Природне бажання кожної, вибрати такий вид занять, який відповідає типу характеру конкретної людини і максимально наблизить її до вибраної мети. Тому перш ніж почати займатися спортом прочитайте цю статтю і визначтесь, чого ж ви насправді хочете! 

Аеробіка-методика вправ, спрямована на запобігання розвитку серцево-судинних захворювань: гіподинамії, нервових перенапружень, надмірної ваги.

Вправи виконуються в аеробному режимі (спрямовані на почастішання дихання, на активізацію роботи різних м’язів і легень: біг, ходьба, стрибки, сходження, веслування, танці, плавання і т. д.). Аеробні вправи допомагають ефективно руйнувати надлишковий холестерин-головний ворог судин, поліпшують настрій, ліквідуючи стрес. За допомогою аеробіки можна позбутися від зайвих кілограмів, але вона не допоможе в побудові красивої фігури. Аеробіка вважається основою фітнесу.

Фітнес-регулярна фізична активність, синтез краси і здоров’я. Заняття фітнесом включають в себе:

1. аеробні вправи, які розвивають серцево-судинну та дихальну системи.

2. заняття з вагою і на гнучкість, покращують нервову та м’язову системи.

І все це має супроводжуватися правильним і збалансованим харчуванням.

Фітнес підхід не вимагає індивідуалізованого підбору режиму виконання вправи, як у шейпінгу. Вправи виконуються до першого почуття втоми, ніколи до знемоги. Фітнес об’єднує як внутрішній, так і зовнішній розвиток, впевненість у собі, правильне харчування і стиль життя, відсутність стресів і міцну імунну систему.

Шейпінг-це методика цілеспрямована на зміну фігури та оздоровлення організму жінки. Він дозволяє збільшити або зменшити обсяг м’язової тканини, знижує вміст жиру в організмі.

Під шейпінгом розуміється не тільки удосконалювання фігури жінки, але і доглянуту зовнішність, сексуальність, жіночність і граціозність. У шейпінгу навантажуються всі м’язи тіла: груди, талія, стегна, сідниці і т. д. Вправи виконуються в помірному темпі. Відрізняється від аеробіки, де жирові запаси організму витрачаються в основному в процесі тренування, а в шейпінгу їх витрата найбільшою мірою охоплює відновний період і служить для заповнення “калорій”, витрачених на тренуванні.

З чого почати.

Нарешті-то ви зважилися зайнятися спортом і привести своє тіло у форму, але не знаєте з чого почати. Не переживайте і прочитайте поради дані нижче. Отже:

* Завжди починайте тренування з 5-10 хвилинної розминки. Наприклад потанцюйте під ритмічну музику або біг на місці або розігрійтеся на велотренажері.

* Ваша початкова програма вправ повинна бути розрахована на всі основні групи м’язів і тренування повинні проходити через день. Якщо ви почнете займатися кожен день, то не дасте своїм м’язам відпочити і відновитися, що приведе вас до перетренувння і стомленню.

* Виберіть по одній вправі для кожної групи м’язів і робіть їх по одній серії з 10, максимум 15 повторами.

* Виконуйте всі вправи суворо за правилом, не поспішайте.

* Кожного тижня додавайте по одному повтору або, якщо працюєте з вагою (гантелі, обважнювачі), трохи більше ваги.

* Ви повинні дуже добре розібратися з технікою виконання вправи, якщо хочете працювати з вагою.

* Через шість тижнів можете додати по другій серії виконання кожної вправи з 10-15 повтореннями.

* По завершенні виконання всіх вправ обов’язково порозтягуйте всі м’язи і відновіть дихання. Також потрібно розтягувати м’язи, якщо ви виконуєте вправи більше однієї серії (між серіями).

Предлагаем посетить женский сайт в котором можно найти много полезной и интересной информации.

Залишити коментар