Зима – час посилення целюліту. Чому? Справа в тому, що взимку поглиблюються фактори ризику, які негативно діють на шкіру. Але це не означає, що з настанням весняних днів всі ці небажані зміни пропадуть самі собою: займатися тілом треба вже зараз … Що ж псує наші чарівні ніжки?
Гарячі ванни. Взимку набагато більше тягне на «полежати у ванні», ніж на підбадьорливий душ. І це помилка: часті вимокання знежирюють шкіру, підсилюють як розтяжки, так і горбистість шкіри, позбавляють її еластичності й внутрішньої вологи. Як з цим боротися? Приймати душ, уникати частих ванн, застосовувати після кожного миття зволожуючі креми і молочко.
Сухе повітря. Він характерний для офісної обстановки, де додатково повітря висушується технікою, але і в будинках часто буває дуже сухо. У офісі ви навряд чи зможете час від часу зволожувати ноги, але … якщо ви носите спідницю з досить тонкими колготками, то чому б ні? Спрей в балончику впорається з цим завданням. До речі, таке «тотальне зволоження» корисно не тільки для боротьби з целюлітом, але й в цілому для здоров’я. Якщо для вас цей спосіб неприємний або неприйнятний – з ранку наносьте на ноги побільше крему.
Колготки. Так-так, постійне носіння навіть «антицелюлітних» або «підтримуючих» колготок, навіть з «зволожуючими мікрокапсулами» – це фактор ризику для вашої шкіри. Дерматологи рекомендують носити колготки з мінімальним підтримуючим ефектом (якщо немає варикозного розширення вен), а також мінімум один день на тиждень ходити без колготок – наприклад, взимку в теплих штанах і бавовняних шкарпетках.
Перепади температури. З морозу в офіс, і все це – в колготках і короткій спідниці … Старі добрі рейтузи стали неприйнятні для багатьох з міркувань іміджу, але може, стан ніг важливіший?
Басейн і спортзал. Спорт – це чудово, але, плаваючи в хлорованій воді або занадто часто приймаючи душ, ми додатково висушуємо і послаблюємо шкіру.
Плюс до всього – взимку ми просто традиційно перестаємо доглядати за тілом. У магазинах бум на придбання антицелюлітних і зволожуючих кремів починається з квітня, а це самі розумієте, запізно …
І на закінчення – загальні поради.
Не нехтуйте контрастними обливаннями (аж до сідниць) – це дешевий і дуже ефективний спосіб тримати целюліт у вузді.
Час від часу взимку треба влаштовувати кремові маски для всього тіла. Нагрійте у ванній кімнаті повітря за допомогою обігрівача. Нанесіть товстий шар маски або крему і посидьте 10 хвилин. Наприклад, рецепт живильної маски: 2 жовтки, столова ложка рому або коньяку, столова ложка жирної сметани – розітріть все разом і нанесіть на стегна. Попередньо можна розтерти стегна замість скрабу кавовою гущею або чайної заваркою.
Зима – найкращий час для салонних процедур по боротьбі з целюлітом.
Красивый и удобный чехол для iPhone не только защитит ваш телефон от царапин и ударов но и станет прекрасным аксессуаром.