Олена Малишева відома як ведуча телевізійної програми «Здоров’я», крім цього вона – доктор з науковим ступенем, яка розробляє дієти для багатьох зірок шоу-бізу, і просто талановита і витончена жінка. Високий професіоналізм та багаторічний досвід відомого лікаря-дієтолога дозволяють впевнено слідувати її рекомендаціям в галузі оздоровлення організму і схуднення.
Авторитетність позиції Олени Малишевої-справжній порятунок для величезного числа людей, які страждають від зайвої ваги і переживають за своє здоров’я, привабливість і довголіття. Так доктор винайшла авторський метод схуднення, що отримав в народі назву – дієта Олени Малишевої.
Дану дієту для схуднення становить мінімальну кількість вживаних продуктів, які містять кухонну сіль, тваринні і рослинні жири. Також рекомендацією спеціальної методики схуднення від Олени є виключення (чи хоча б мінімальне вживання) чистого цукру, смачної солодкої випічки, борошняних виробів, моркви, картоплі, буряка, рису а також алкогольних напоїв.
Шанувальники телеведучої вкрай здивовані, адже від природи сама Олена схильна до повноти (особливо в молодості стикалася з проблемою зайвої ваги), але після розробленої системи здорового харчування вона успішно перемогла цю особливість свого організму. І ось уже тривалий період часу радує оточуючих і себе стрункою і витонченою фігурою.
Тривалість дієти Малишевої – 2-3 місяці, тому її ефективність залежить від ретельного дотримання режиму харчування. Її «плюс» у тому, що ефект схуднення тривалий, і в зв’язку з цим результат зберігається протягом 2 років. До того ж, вона нешкідлива через мінімальне навантаження на організм, а ще крім оптимізації ваги дана дієта сприяє оздоровленню організму, а також поліпшенню самопочуття людини в цілому.
За переконаннями самої Олени Малишевої, дана методика не є дієтою, а своєрідною схемою харчування або системою, за допомогою якої очищається організм і йде зайва вага. Вже після першого місяця такого режиму харчування реально відчути приголомшливий результат.
Правила методики схуднення Олени Малишевої, які слід дотримуватися з метою досягнення максимального результату:
№ 1.
Ні в якому разі НЕ голодуйте! Їжте дуже маленькими порціями 5, ну можна і 6 разів на день (тобто, 3 основні прийоми їжі і 2-3 додаткові). Снідати потрібно близько 8.00 ранку, обідайте в 12.00-13.00 дня і вечеряйте ввечері в 18.00-19.00. Також можете організувати складаючі з фруктів перекуси: другий сніданок о 10.00 і полуденок в 16.00-17.00.
Вся справа в тому, що для організму дуже несприятливо позначається відсутність вітамінів і інших, не менш важливих, корисних речовин. Тобто голодування – це досить серйозна провокація для організму в майбутньому відкладати “про запас” (на випадок повторного голодування!). Саме ці запаси (зайві кілограми), відкладаються, насамперед, у проблемних місцях.
В ідеалі дотримуватися принципу частого (дрібного) харчування, оскільки в дієтичному харчуванні важливо не перевантажувати травну систему, щоб встигали відновлюватися травлення та метаболізм. Тому їжте часто, проте строго стежте за тим, щоб розмір порції був набагато менше тої, до якої Ви звикли.
№ 2.
Підрахуйте добову кількість калорій, яка необхідно саме Вашому організму з урахуванням віку, статі, ваги, характеру трудової діяльності і дотримуйтеся його. Регулярно стежте за калорійністю Вашого раціону, а також за якістю продуктів. Оскільки Ви хочете схуднути, то в добу достатньо споживати 1200 кілокалорій. А для підтримки ідеальної фігури можете дозволити собі в день з’їдати до 1500 кілокалорій з урахуванням інтенсивності фізичних навантажень, періодів хвороб і відновлення після них.
В ідеалі скористайтеся програмою «калькулятора добової потреби організму», за допомогою якої можливо найбільш оптимально підрахувати калорії, які необхідні Вам для нормальної життєдіяльності організму.
№ 3.
Приготування їжі собі коханій повинне приносити задоволення. Тому готуйте їжу з любов’ю, думаючи про те, що їжа заряджає організм позитивним настроєм та здоров’ям, тоді і процес побудови ідеальної фігури стає більш ефективним і легким.
№ 4.
Налаштуйте свій організм на позитив – із задоволенням приймайте їжу, пам’ятайте про бажаний результат. Для цього під час трапези говоріть, наприклад «Дорогий мій організм, я тебе годую, їж на здоров’я!». Справа в тому, що головна роль цього правила належить психологічному чиннику. Тобто, Ви налаштовуєте організм виключно на «правильну» роботу, при якій їжа буде використана не на відкладення жирових запасів, а на хороше самопочуття, енергійність і т. п.
Меню дієти для схуднення
- 8.00 – СНІДАНОК: каша вівсяна, залита окропом і настояна протягом 3-5 хвилин, кисле молоко, кефір або знежирений йогурт.
- 10.00 – СНІДАНОК другий: на вибір – яблука, груші або мандарини (2 шт.).
- 12.00 – ОБІД: їжа білкова – м’ясо, курка, риба, морепродукти, яйце. Врахуйте, має бути мінімальна кількість солі, а в ідеалі – навчитеся обходитися без неї.
- 16.00-17.00 – Полудень: на вибір – яблука, груші або мандарини (2 шт.).
- 19.00 – ВЕЧЕРЯ: салат овочевий, кефір знежирений, яйце варене.
Також можете їсти і інші продукти, проте не виходьте за рамки вирішуваної кількості калорій. Щоб урізноманітнити раціон, скористайтеся таблицею калорій продуктів, а ще аналізатором рецептів.
Безсумнівно, незаперечна перевага дієти Олени Малишевої – це її доступність практично для всіх оточуючих. А головне – дотримуючись основоположних принципів дієти Олени Малишевої, реально все життя харчуватися збалансованою і здоровою їжею.