У наше століття сучасних пральних машин та новітніх марок підгузників життя молодої мами багато в чому стало простіше в порівнянні з реаліями минулого сторіччя. Але, тим не менш, у молодої сім’ї зайвих грошей не буває, тому ближче до першого року дитини батьки все частіше задаються питанням – як швидко привчити малюка до горщика?
Для початку цей самий предмет першої дитячої необхідності треба просто купити. Причому покупка має ключове значення, оскільки багато в чому саме від самого горщика залежить успіх вашого заходу під назвою «сухі штанці».
Відразу візьмемо до уваги, що дитячий горщик це не іграшка, а побутовий предмет. Тому він повинен бути стандартного класичного виду, а не у формі жаби, качечки, метелика або машинки з рульовим керуванням. І ні в якому разі ніякого вбудованого музичного супроводу! Ви ж не хочете закріпити у дитини рефлекс справляти потребу під мелодію, наприклад, «Антошки»? Іграшки в цьому плані дуже непередбачувані – в самий невідповідний момент в супермаркеті або на дитячому майданчику ваш малюк може почути знайомі нотки. Думаю, що підсумок прослуховування досить передбачуваний.
Не забуваємо, що горщик повинен бути зручної анатомічної форми в залежності від статі дитини: округлої форми для юних леді і витягнутої для маленьких джентльменів.
Після покупки варто відразу розташувати горщик в поле зору крохи, щоб він до нього звикав. Після декількох днів можна пограти з горщиком – посадити на нього улюблену іграшку на очах у карапуза, пояснити сенс даних дій. Далі дивитися по поведінці. При сприятливій реакції кожного разу пропонуємо зробити свої мокрі справи в горщик. Якщо дитина налаштована негативно – не наполягаємо і прибираємо нічну вазу на пару тижнів з очей геть. Сама головна мотивація – мамина похвала! Хвалити і ще раз хвалити! Буде важко, можливі регреси, коли після дружби з горщиком протягом багатьох місяців дитина перестане ним користуватися. Налагодження ситуації – це справа часу. Тут головне не діяти проти волі маленького чоловічка. І добиватися своєї мети м’яко, але наполегливо.
Існує також певна теорія, що закликає висаджувати малюків з перших місяців життя над ванною щодня через рівні інтервали часу. Думки з цього приводу розділилися – одні стверджують, що таким чином дитина швидше зрозуміє, чого від нього хочуть, а другі посилаються на незрілість мозку в такому юному віці. Але героїні, що пройшли цей шлях до кінця, воістину заслуговують медалі за труди. Не кожній жінці це під силу. Кожна мама зі своїм карапузом йде своїм шляхом до якнайшвидшому підкорення горщика!
Покупка различных товаров через интернет уже не новинка, поэтому для того, чтобы купить ремни оптом или другие аксессуары в интернет магазине вам не составит проблем.