Мода на партнерські пологи з’явилася в Україні відносно недавно. Подібне ще деякий час тому було неможливо собі уявити. В даний час така послуга доступна в багатьох пологових будинках. На Заході партнерські пологи дуже поширені. Чоловіки знімають весь процес на відеокамеру і роблять перші знімки дитини.
Багатьом жінкам, присутність коханого чоловіка в такий відповідальний момент її життя, додасть сил і впевненості. Адже не секрет, що від психологічного стану жінки багато в чому залежить успішний результат появи дитини.
Сделать вас красивой и по весенне очаровательной смогут только настоящие мастера, поэтому посетите салон красоты на Печерске где работают только лучшие профессионалы.
Якщо жінка не може себе контролювати, перебуває в паніці, то з легкістю можуть виникнути будь-які непередбачувані ускладнення.
Замислюватися про партнерські пологи слід ще на початку вагітності. Проаналізувати всі плюси і мінуси, підготуватися до цього морально, здати всі необхідні аналізи, а також відвідати курси.
Крім психологічної підтримки чоловіки цілком можуть надавати і практичну допомогу. Під час початку перейм він може прогулятися разом із дружиною по коридору пологового будинку, допомогти їй, якщо буде потрібно, прийняти більш зручне положення. Коли перейми стануть найбільш болючими чоловік повинен виконати функцію масажиста і зробити масаж спини та попереку. Це принесе значне полегшення породіллі. Під час пологів буде нагадувати правильно дихати і робити це разом з нею. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо чоловік відвідував разом зі своєю дружиною підготовчі курси і знає, що потрібно робити в дану хвилину. Безпосередньо під час пологів чоловікові зовсім не потрібно знаходитися поруч з доктором і стежити за процесом народження дитини. У цей час він може стояти в голові і тримати кохану жінку за руку або почекати в коридорі. Після завершення пологів, батька обов’язково покличуть і дадуть потримати на руках довгоочікуваного малюка.
У багатьох пар після спільних пологів відносини стали більш близькими і ніжними. Чоловіки, бачачи як важко доводитися його дружині під час пологів, ставляться до неї з більшою турботою і розумінням.
Деякі чоловіки самі виявляють бажання бути присутнім при пологах дружини, щоб проконтролювати, як ставиться персонал лікарні до неї і їх дитини. Крім того, він завжди може сходити за акушеркою, якщо під час перейм щось піде не так. Адже пологи досить тривалий процес і лікарі настільки завантажені роботою, що у них не завжди вистачає часу заглянути до породіллі.
Найпоширенішою причиною, по якій жінки не хочуть присутності чоловіка, це боязнь постати перед ним в непривабливому вигляді. Однак якщо чоловік щиро і по-справжньому любить і шалено цінує свою дружину, то для нього вона завжди залишається найкрасивішою. Хоча сам процес пологів може дійсно його налякати. Так що якщо чоловік дуже вразливий і боїться крові, то йому краще побути вдома або піти прогулятися. До того ж якщо чоловік не буде належним чином підготовлений психологічно, то від присутності його на пологах можуть виникнути серйозні наслідки – від сильного стресу до імпотенції.
Українські пологові будинки, на жаль, ще не обладнані всім необхідним для спільних пологів. У звичайній безкоштовній лікарні в одному залі для пологів можуть народжувати кілька жінок. Найімовірніше, інших породіль зовсім не потішить присутність стороннього чоловіка.
Якщо чоловік не підготовлений і не відчуває особливого бажання брати в цьому участь, то краще відмовитися від цього. Рішення має бути зваженим, обдуманим і не бути примхою жінки. Якщо в сім’ї немає повної довіри і взаєморозуміння, не потрібно думати, що спільні пологи допоможуть зміцнити такий шлюб. Коли спочатку напружена атмосфера в сім’ї, то це може тільки погіршити ситуацію. Однак, якщо почуття між подружжям дійсно міцні, всю вагітність чоловік підтримував свою кохану і у нього щире бажання бути з нею поруч у цей момент, то спільні пологи цілком можуть бути. Так чи інакше, чоловік змінитися після пологів дружини, навіть якщо не буде на них бути присутнім. Адже стати батьком для будь-якого чоловіка дуже важлива і відповідальна подія. До неї, як правило, вони ставляться дуже серйозно. І це не залежить від того чи був він поруч у момент пологів чи ні.