Для початку необхідно провести аналіз власної поведінки, ставлення до себе і оточуючих. Не рідко помилки, що здійснюються жінками після пологів, заважають повернути минулі форми.
Найголовніша помилка – переїдання. Ніколи не зловживайте їжею! Нехай говорять, що чим більше поглинає їжі мама, тим більше і краще її молоко. Якась доля правди може і існує. Але сам процес лактації безпосередньо залежить від гормону пролактин, на виробництво якого харчування молодої мами ніяким чином не впливає. Спираючись на це знання, можна сміливо коригувати або зовсім поміняти свій щоденний раціон харчування, зробити його більш збалансованим.
Не треба постійно доїдати за своїм малюком. Нехай дитина з’їсть стільки, скільки захоче. Ви не зобов’язані доїдати залишики за ним. Все зайве, що ви спожили, неминуче приживеться на вашій фігурі – талії і стегнах.
Під час приготування їжі, пробувати на сіль, готовність і т.д. не рекомендується. Таким простим і скромним, здавалося б, способом можна непомітно для себе спожити чимало зайвих калорій, які неодмінно з часом додадуть вам зайві кіло.
Харчуйтеся дрібно. Не менш чотирьох разів за день. Якщо дитина без вашої уваги перебувати не може, їжте спільно. Посадіть дитину на коліна або навпроти себе і їжте кашку разом. І дитині сподобається, і для вас цей варіант буде не тільки практичним і зручним, а й веселим проведенням часу. Не пропускайте сніданок. А вечеря нехай буде низькокалорійною. Відварене нежирне м’ясо з гарніром у вигляді свіжих або відварених овочів не дадуть відчути почуття голоду до ранку, збагатять вітамінами організм і шкоди фігурі не принесуть.
Щоб молодій мамі було простіше повернути свою дородову вагу, вечерю необхідно скорегувати саме за своїм біологічним годинником. Останній прийом їжі повинен доводитися за 4 години до сну, як мінімум. Не варто брати загальноприйняте і помилкове правило – не їсти після шостої вечора. Стрес організму ні до чого, тим більше, що ви годуєте малюка. Адже, якщо вам звично лягати спати опівночі, то повечерявши в 5 вечора, ви просто заскиглите від голоду. Тут і контроль втратити не довго! Не мучте ні себе, ні свій організм.
При вирішенні знизити калорійність добового раціону, хліб виключати з меню не варто. Найчастіше, жінки, спраглі скинути зайві кіло, замість звичного нам бутерброда з хлібом їдять тільки сир або ковбасу. Тільки от в даному наборі хліб виявляється корисніше своїх побратимів. У сирі досить жирний продукт, який зовсім виключати не варто, але обмежити б треба. А ось ковбасні продукти краще виключити з раціону, якщо не назавжди, то на час зниження ваги.
Пам’ятайте головне – годуюча грудним молоком жінка суворі дієти і голодування повинна уникати! Хіба буде потім вам так дорога ваша швидко повернута фігура, коли постраждають не тільки Ваше здоров’я і настрій, а ще й здоров’я Вашого малюка?
Зручне та стильне модне жіноче взуття принесе задоволення вам,а також комфорт і відчуття легкості вашим ніжкам.