Кожна жінка знає, що хороший олівець відмінна річ для додання погляду загадковості і виразності. В сьогоднішній час вибір олівців величезний, кожна торгова марка вважає свій виріб найкращим. Щоб не заплутатися, потрібно знати які є олівці і як потрібно їх вибирати.
Що потрібно знати про олівці
Перед тим як купувати олівець для очей потрібно знати наступне:
1. Олівці бувають дерев’яні (краще, якщо дерево незбиране) і пластмасові. Дерев’яні олівці є хорошим антисептиком, а пластмасові просто зручні і не вимагають заточування.
2. Потрібно звернути увагу на щільність кришечки, тому що, якщо не буде щільною, під нею можуть скупчуватися різні мікроби. Після зняття ковпачка також потрібно звернути свою увагу на грифель олівця. Він повинен мати рівномірний відтінок і не мати ніякого нальоту. Якщо є наліт – це означає, що олівець старий чи якісь інгредієнти зіпсувалися.
3. Не потрібно соромитися користуватися олівцями пробниками. Потрібно вибрати саме той, який тобі ідеально підходить.
4. Олівець повинен ковзати м’яко, не дряпаючи повіку. Але він також не повинен бути дуже м’яким, тому що точної і тонкої лінії таким олівцем не досягти.
Як вибрати колір олівця:
1. Чорний колір – на сьогоднішній час вважається універсальним і залишається найпопулярнішим. Завдяки йому можна підкоригувати форму очей.
2. Синій олівець – підкреслює карі й голубі очі.
3. Коричневий відтінок. Застосовується так само, як і чорний колір, просто виглядає більш натурально і природно.
4. Зелений колір ідеальний для сірих і зелених очей.
5. Золотий або бронзовий відтінки підійдуть блакитним і зеленим очам, вони підкреслять форму та посилять колір очей.
6. Світлі відтінки олівця візуально збільшують очі.
Відгуки про марки олівців
Відгуки та характеристики марки олівців для очей були складені, на думку дівчат, які користуються такими олівцями або візажистами професіоналами. Але завжди потрібно пам’ятати кожна оцінка суб’єктивна. Самими популярними торговими марками олівців для очей стали:
1. Lancome. Має щільну текстуру, м’яко наноситься і добре лягає на повіки. Не друкується на верхній повіці. Через свою стійкість змивається важкувато.
2. Chanel. Лінія від олівця виходить рівною, чіткою і матовою. У грифелі міститься натуральний віск і екстракт ромашки. Відсутній запах.
3. Pupa. Корпус олівців буває, як і дерево, так і пластик. Легко точиться, не кришиться. У грифеля м’яка консистенція, легко наноситься, не дряпаючи повіки і довго тримається. Тому підходить для будь-якої погоди. Не для чутливих очей через занадто великі складності змивання.
4. Bourjois. М’який олівець який не викликає алергії. Хороша інтенсивність кольору. Доступна ціна. Може віддрукуватися. Тримається максимум півдня.
5. Essence. М’яка текстура. Легко лягає. Демократична і доступна ціна. Віддруковується на повіках. Тримається на очах тільки кілька годин.
6. Max Factor. Легко і рівно наноситься і також легко скорегувати його, але тільки в перші хвилини. Контур не розмазується і не тече.
7. Eveline. Не м’який і не твердий. Відмінна стійкість. Доступна ціна. Вистачає на довгий час (довгий олівець). Легко змивається.
Пишіть свої відгуки і думка про олівці для очей, якими користуєтеся.