У боротьбі з целюлітом всі засоби хороші. Особливо ті, які посилюють обмін речовин в зоні целюліту, допомагають вивести шлаки і очищають шкіру. Такими є антицелюлітні ванни – не дивлячись на простоту, ефект від їх застосування досить високий.
Що знаходиться в основі антицелюлітного складу для ванн? Виявляється, краще за інших, навіть найбільш розрекламованих засобів, працює морська сіль. Об’єм – 1 кг. морської солі на ванну. Нижче представлені варіанти добавок, які ви можете застосувати разом з сіллю, але якщо чогось немає, не переживайте, адже морська сіль є самим головним інгредієнтом, вистачить і її.
Склад антицелюлітних ванн
- Морська сіль плюс ароматичні масла (краще вибирати цитрусові олії, наприклад, лимон, апельсин, грейпфрут).
- Морська сіль плюс ароматичні масла плюс 0.5 літра міцного зеленого чаю
- Морська сіль плюс ароматичні масла плюс сік половинки лимона (сік вичавити, а сам лимон теж опустіть у ванну і розім’ятою шкіркою промассируйте проблемні зони)
- Морська сіль плюс ароматичні масла плюс 0.5 літра молока. Тут, найімовірніше, поєднується ефект ароматичної і молочної ванн, і виходить знаменита ванна Клеопатри.
Як проводити антицелюлітні ванни
По-перше, перед прийомом антицелюлітної ванни потрібно прийняти душ, щоб увійти у ванну чистою. По-друге, щоб ванна принесла максимальний ефект, потрібно попередньо провести антицелюлітний масаж для проблемної зони, щоб розігріти шкіру. Під час антицелюлітного масажу гарні різні домашні антицелюлітні скраби з кави.
Сам прийом ванни триває 15 хвилин, при цьому температура води повинна бути в межах 37 градусів, щоб, коли ви заходите у ванну, по відчуттях, було не тепло, не холодно. Курс – 10 ванн, через день.
Після прийому ванни фахівці радять розтертися рушником, одягнути теплий халат і попити корисний зелений чай або відвар з трав. Приблизно через 15 хвилин, коли ви охолонете, а шкіра вбере потрібні їй живильні речовини, ви повинні обполоснутися, щоб змити сіль, і, при бажанні, нанести на потрібні ділянки тіла антицелюлітний крем.