Величезна кількість сучасних косметичних засобів і процедур, а також неповна поінформованість про їх призначення і використання, породжує міфи, якісь вигадки, які не мають ніякого зв’язку з реальністю. Ми допоможемо Вам розібратися, що до чого, де міф, а де правда.
Міф № 1 Гімнастика для обличчя діє як ліфтинг
Неправда. Гімнастика не позбавить тебе від зморшок, але в цілому допоможе зміцнити м’язи обличчя і шиї. Це, у свою чергу, призупинить процес появи нових зморшок. Завжди слідкуй за мімікою свого обличчя. Намагайся уникати непотрібних гримас, так як вони прискорюють появу мімічних зморшок і розтягують шкіру. Так, наприклад, стискання губ у вигляді “дзьоба” провокує зморшки над верхньою губою.
Міф № 2 Дуже часте використання скрабу погіршує стан шкіри
Правда. Хоча пілінг і очищає шкіру від ороговілих клітинок, застосовувати його частіше, ніж два рази на тиждень, не варто. Надмірне захоплення скрабами може спровокувати роздратування шкіри і заподіяти їй шкоду. Слід врахувати і той факт, що після пілінгу сальні залози починають працювати з подвоєною силою, і шкіра стає більш жирною.
Міф № 3 Для очищення обличчя досить вмитися водою з милом
Неправда. Водопровідна вода, так само як і мило, дуже сильно сушить шкіру. Для щоденного очищення обличчя краще всього застосовувати лосьйон або гель для вмивання. Якщо ти звикла вмиватися водою, то використовуй мінеральну або талу. Для тонізації шкіри обличчя можна використовувати кубики льоду. Заморожувати краще не чисту воду, а відвари трав, наприклад, ромашки або календули.
Міф № 4 Молоді жінки і дівчата можуть не користуватися кремами
Неправда. Молодий шкірі теж необхідний регулярний догляд. Для того, щоб якомога довше зберегти красу шкіри, в молодості необхідно користуватися кремами або зволожуючими гелями, призначеними для жінок до 25 років. Крім того, молода шкіра так само, як і зріла, потребує захисту від ультрафіолетових променів. Тому потрібно вибирати крем з сонцезахисним фільтром.
Міф № 5 Сонце ефективно лікує вугрову шкіру
Неправда. Безумовно, влітку стан проблемної шкіри поліпшується. Сонце “підсушує” численні елементи висипки, але згодом вони запалюються ще більше. Якщо у тебе проблемна шкіра, то протягом усього року потрібно доглядати за нею з допомогою спеціальної лікувальної косметики.
Міф № 6 Косметику найкраще зберігати у ванній кімнаті
Неправда. Під впливом вологи і тепла косметичні засоби швидше псуються. Креми, пудри, парфуми потрібно зберігати в прохолодному темному місці. А баночки з кремами або рідкою основою під макіяж можна навіть зберігати в холодильнику на нижній полиці.
Міф № 7 Тонік – ідеальний засіб для зняття макіяжу
Неправда. Тонік не містить ніяких очищаючих інгредієнтів. Це косметичний засіб призначений для освіження шкіри і відновлення кислотно-лужного балансу. Тонік рекомендується застосовувати після видалення макіяжу косметичним молочком, маслом або емульсією.
Міф № 8 Сон – хороший засіб від зморшок
Неправда. Навіть багатогодинний сон не зможе розгладити вже з’явлені на обличчі “гусячі лапки” або борозенки. З іншого боку, після відпочинку шкіра виглядає молодшою. Регулярний тривалий сон затримує процес старіння, адже регенерація шкіри відбувається саме вночі.
Міф № 9 Примочки з чайної заварки знімають припухлість повік
Правда. Танін, що міститься в чорному чаї, сприятливо впливає на шкіру і знімає роздратування. Якщо ж припухлість повік стає систематичною, то слід звернутися до лікаря. Подібні проблеми можуть вказувати на захворювання нирок.
Сучасні міфи і реальність, щодо краси і косметики, іноді складно відрізнити. Тому будьте обережні, запам’ятовуючи чергову пораду подруги або слухаючи вже дуже переконливу рекламу. Довіряйте тільки професіоналам, любіть і бережіть себе!
Також пропонуємо відвідати цікавий та корисний сайт для мам дівчатам, які вже стали мамою або ж тільки планують це зробити.
{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }
норм