Основні правила догляду за шкірою прийнято міняти в залежності від сезону. Коли за віконцем холод, наші шкірні покриви дуже вимогливі і чутливі. Тепер вони потребують посиленої турботи. Чому? Тому що переживають не найкращі часи. По-перше, холодний вітер і морозне повітря, по-друге – штучне опалення, по-третє, постійні перепади температури, по-четверте – брак свіжого повітря і вітамінів. В результаті шкіра сохне, втрачає пружність, стає вразливою – навіть незначне роздратування призводить до почервоніння і проблем.
Для початку потрібно провести ревізію в арсеналі своєї косметики. Ексфоліанти вибирайте м’які і не користуйтеся ними занадто часто – зайві пошкодження шкірі не потрібні. Одного разу на 1-2 тижні буде цілком достатньо. Суто зволожувальні флюїди і гелі, які хороші для теплого сезону, варто замінити більш щільними, насиченими текстурами, живильними кремами з рослинними оліями, вітамінами, що володіють захисними функціями.
Невипадково до зимового сезону багато брендів випускають і спеціальні «зимові» креми. Вони відрізняються щільною текстурою, містять сонцезахисний фактор (взимку сонце не менш активно) і володіють властивостями захисту шкіри від вітру і холоду. У холодну пору не варто нехтувати поживними і вітамінними масками, використовуйте їх як мінімум один раз на тиждень. Причому особливого догляду в осінньо-зимовий період вимагає не тільки шкіра обличчя, а й шкіра тіла. М’який пілінг плюс максимальне живлення і зволоження і не занадто гарячий душ допоможуть шкірі відчувати себе достойно.
Очищення шкіри теж потребує коригування. Умивання з гелями і пінками краще замінити на пару «молочко-тонік». Ці продукти менше сушать шкіру і очищають її більш дбайливо.
Важливо в холодну пору року не нехтувати нічним доглядом за шкірою. За півтори години до сну наносіть відновлюючий засіб.
Пам’ятайте: під захистом повинні знаходитися всі відкриті ділянки шкіри. Тому варто придбати бальзам для губ та крем для рук і користуватися ними кілька разів на день (у міру потреби).
Особлива наука – нанесення засобів. Крем потрібно наносити на обличчя не пізніше, ніж за 40 хвилин до виходу з дому. Інакше холодний вітер і низька температура повітря зіграють з вами злий жарт. Якщо до виходу з дому крем не встиг добряче вбратися, видаліть його надлишки серветкою.
До декоративної косметики – свої вимоги. Для початку варто обзавестися хорошим тональним засобом, він не тільки вирівняє колір і рельєф шкіри, але і додатково захистить обличчя від холоду, але якщо поверх тону нанести шар пудри, шкіра напевно буде захищена просто чудово! А ось розсипчастими рум’янами краще не зловживати. Кращі текстури для зими – щільні, кремові. Те ж можна сказати і про тіні – якщо вмієте користуватися кремовими, краще так і робити взимку. На зміну блиску для губ приходять помади – благо, сучасні виробники декоративної косметики вміють робити відтінки, на губах, які не відрізняються від ефекту блисків. Якщо не любите яскраві губи, можна використовувати звичайний безбарвний живильний бальзам. Деякі фахівці радять вибрати для холодної пори і водостійку туш щільну.
Предлагаем посетить женский форум в котором Вы сможите найти много интересной информации для себя, советы на все случаи жизни и просто приятно пообщаться.