В зимню пору року нашому тілу потрібний особливий догляд, адже пасмурна погода, мороз, холодний вітер не дуже добре впливають на нашу шкіру та волосся. Тому, щоб зустріти весну в хорошому настрої та з красивим виглядом, потрібно взимку дотримуватись елементарних правил по догляду за своїм тілом.
Догляд за руками
Зимою головну небезпеку для шкіри взагалі і особливо для шкіри рук представляє низька вологість. Мороз і вітер сильніше висушують шкіру, ніж спека. Шкіра швидко зневоднюється. Опалення впливає також несприятливо. Саме тому догляд за шкірою рук взимку повинен бути спрямований головним чином на її зволоження. Взимку краще не користуватися антибактеріальним милом, яке, як і дуже гаряча вода, висушує шкіру. Частіше наносьте зволожуючий крем. Подбайте про те, щоб руки знаходилися в теплі: різкі перепади температур, які виникають при переході з теплого приміщення на мороз і назад, особливо небезпечні для шкіри. Не забувайте про захисний крем перед виходом на вулицю.
Догляд за обличчям
Захистити шкіру від морозу можна декоративною косметикою, яка не тільки прикрашає обличчя, але й створює захисну плівку. Перед застосуванням захисного крему нанесіть на шкіру обличчя звичайний денний крем з великим вмістом жирових компонентів. Його можна використовувати і як основу під макіяж, тональний крем, крем-пудру. Добре, якщо крем буде збагачений вітамінами А, С і Е-саме в них шкіра особливо потребує взимку. Пам’ятаєте, всі креми потрібно накладати на обличчя мінімум за півгодини до виходу на вулицю. Взимку не можна обмивати обличчя холодною водою або протирати льодом. І те й інше, втім, як і занадто гаряча вода, висушує шкіру. Для очищення шкіри обличчя краще застосовувати м’які очищаючі засоби або тепле молоко з додаванням кількох крапель оливкової олії. Незамінними, натуральними речовинами для осені та зими є саме мед і оливкове масло. Ви можете сміливо наносити їх на обличчя як разом, так і поодинці. Оливкова олія може впоратися навіть з найсильнішим лущенням шкіри, проти якого безсилі всі дорогі засоби. Ще одна обов’язкова умова осінньо-зимового догляду за шкірою – нічні креми. Встановлено, що наша шкіра найбільш сприйнятлива після 23 години. Уві сні клітини шкіри напружено працюють, відновлюючи свою життєву силу. Нічні креми – невтомні помічники клітин у цій нелегкій справі.
Догляд за губами
Не забувайте про губи, які взимку стають шорсткими і бляклими. Взимку підбирайте більш жирну помаду, краще з вітаміном Е. Якщо губи тріскаються, використовуйте гігієнічну помаду. Не забувайте вранці робити масаж для губ, він корисний особливо взимку: протягом 3 хвилин тріть губи м’якою зубною щіткою, намоченою в холодній кип’яченій воді потім нанесіть на них жирний живильний крем. Ця процедура підсилює кровообіг і додає соковитість навіть зів’ялим губах. Після цього обережно пощипуйте великим і вказівним пальцями спочатку верхню, потім нижню губу. Якщо ви будете проробляти це кожен день, ваші губи залишаться м’якими, навіть у найгіршу погоду.
Ніколи не облизуйте губи на вулиці, від цього вони сильно тріскаються і кровоточать. Якщо з вашими губками все ж таки трапилося таке, то постарайтеся якийсь час не користуватися губною помадою. На ніч змащуйте їх цинковою маззю і робіть маски з меду та оливкової олії. І звичайно ж не відривайте шматочки шкіри з губ, від цього можна занести в ранку інфекцію. Найкраще намазати їх вазеліном, а потім зробити гімнастику для губ – сильно стиснути губи і потерти одну про іншу.
Догляд за волоссям
Під впливом холоду кровоносні судини голови звужуються, циркуляція крові уповільнюється, в результаті коріння волосся не отримує життєво важливих елементів. Волосся швидко забруднюється, в той час як кінчики висушуются. Для відновлення балансу використовуйте спеціальні живильні шампуні для коріння волосся і відновлювальні бальзами для кінчиків. Подбайте про те, щоб внутрішня сторона головного убору була з натуральної тканини. У приміщенні головний убір потрібно знімати, щоб не допускати зайвого потовиділення шкіри голови.
Разнообразные столы и стулья сделаны под разные вкусы и предпочтения прекрасно украсят Ваш дом.