Доглянуте волосся – запорука привабливості та краси. Довге або коротке, воно завжди повинне бути чистим, здоровим і служити прикрасою. Волосся – невід’ємна складова жіночого образу, саме зачіска додає зовнішності особливий шарм і наділяє її індивідуальними рисами. Для того щоб волосся було справжньою гордістю і викликало тільки захоплення у оточуючихйому необхідні щоденна турбота і увага.
Догляд за довгим волоссям
Власниць довгих локонів часто супроводжує проблема посічених кінчиків. Це відбувається внаслідок руйнування захисного шару та суттєвої нестачі поживних речовин. Якщо волосся сухе, можна наносити на кінчики касторове, реп’яхову або оливкове масло. Також корисний буде спрей, який додасть вологи і полегшить розчісування.
Раз на два місяці бажано обрізати посічені кінчики, так поступово волосся буде ставати здоровіше. Щоб уникнути ламкості, пористості і втрати еластичності волосся, варто виключити користування гарячим феном і плойкою. Якщо не виходить укласти волосся природним способом, можна використовувати фен з функцією прохолодного повітря. Сушити волосся бажано на відстані 15-20 см від голови. Проробляючи такі маніпуляції процес моделювання зачіски займе трохи більше часу, але результат того вартий.
Не слід забувати про правильність харчування. Раціон, збагачений злаковими, горіхами, оливками, рослинним маслом і іншими продуктами, що містять жирні кислоти, значно поліпшать стан волосся і прискорять їх зростання.
Іноді, єдиний вихід із ситуації – зробити стрижку гарячими ножицями в лікувальних цілях. Тонке волосся стає об’ємніше, а пофарбоване набуває природної м’якості. Після декількох стрижок проблема волосся, що січеться, може повністю зникнути. Гарячі ножиці «запаюють» зріз і роблять волосся гладким, чого неможливо досягти при традиційній стрижці.
Догляд за коротким проблемним волоссям
Укладання короткого волосся, безумовно, займає менше часу, але догляд за ними повинен бути таким же ретельним, як і за довгими. Особливо це актуально для проблемних типів волосся: сухого або жирного.
Догляд за жирним волоссям значно ускладнюється появою себореї. Для лікування цієї проблеми не досить підібрати спеціальний шампунь і ополіскувач, потрібні і правильні предмети догляду: гребінці та щітки. Для короткого волосся підійде гребінець з частими зубами, для довгого – рідкісний гребінь. Власницям сухого, тьмяного і неживого волосся слід відмовитися від жирної, консервованої, гострої, солоної їжі і спецій. Обмеження фена, щипців і термобігудів також поліпшить стан волосся.
Підбір косметичних засобів для волосся – важлива і необхідна процедура. Підійти до цього необхідно з усією відповідальністю. Не варто брати перший-ліпший флакон. Перед походом в магазин важливо вивчити своє волосся, дізнатися до якого типу воно належать і в якому догляді потребує. Тільки при правильній щоденній турботі волосся буде по-справжньому здоровим, сильним і густим.