Сьогодні легінси є в гардеробі кожної модниці. Це вже не обрізані колготки, якими вони були пару-трійку десятиліть тому, а цікаві, красиві, еластичні штанці, які вигідно підкреслюють красу і стрункість ніг. Легінси викликали справжній фурор у світі моди і завоювали величезну популярність. На піку слави, їх можна було побачити на багатьох представниць прекрасної половини людства: струнких і повненьких, високих і мініатюрних. Дівчата не втомлювалися придумувати всілякі поєднання модних лосин з іншими предметами гардеробу але, на жаль, експерименти не завжди були успішними.
Легінси досить вибагливі, при неправильному поєднанні з іншим одягом, вони можуть виглядати вульгарно, дешево і некрасиво. До того ж, при виборі ультрамодних обтягуючих брюк варто враховувати особливості фігури. Через величезну кількість нюансів, серед дівчат з’явилася оманлива думка, що легінси йдуть далеко не всім, і порадувати себе цим модним предметом гардеробу можуть тільки справжні стройняшки. Насправді ж легінси підходять багатьом, потрібно тільки знати, як їх правильно носити.
7 важливих правил
З кожним роком дизайнери придумують нові рішення, моделі та дизайн модних обтягуючих брюк. Але, незважаючи на нові забарвлення і фасони, існує кілька золотих правил, які допоможуть виглядати в легінсах привабливо:
1) Дотримуватися золотої середини. Не варто носити занадто обтягуючі, або ж навпаки, надто вільні легінси. Не повинно бути видно кожну складочку, ямку або виступ на тілі, й збиратися гармошкою або висіти вони теж не повинні. Легінси – це не повноцінні брюки, не варто забувати про це.
2) Одягати під легінси – мереживну білизну з виступами і рельєфами – погана ідея. Вона може сильно просвічуватися або виділятися.
3) Верх повинен доходити хоча б до половини сідниць, будь то сорочка, светр, або топ.
4) Після численних прань легінси можуть збігтися або втратити колір, тоді варто дати їм друге життя, але вже як домашньому одязі.
5) Легінси білих, коричневих і сірих відтінків добре виглядають з туніками і сорочками. Якщо низ нейтральний, то верх обов’язково повинен бути з візерунками. Єдине виключення – робота;
6) Якщо дрес – код дозволяє надягати легінси на роботу, слід вибирати їх з хорошої, дорогої тканини. Вони повинні відповідати офісному одязі, бути ненав’язливого відтінку і без малюнка. Наверх можна одягнути стриману туніку, довгу в’язану кофту, подовжену сорочку або блузу. Все це повинно бути витримано в офісному стилі. На ноги так і просяться туфлі на високих підборах, ботильйони або в крайньому випадку балетки.
7) Для повсякденного носіння або спорту легінси можна одягати з джинсовими шортами, футболкою і кросівками або кедами. Шорти не повинні бути облягаючі, а легінси не повинні бути вище щиколотки. З сукнею або спідницею добре виглядають однотонні легінси під колір. Або ж навпаки, якщо плаття або спідниця однотонні, легінси можуть бути з малюнком. При такому поєднанні легінси вибирають з тонкої бавовни. Ніжності і витонченості додадуть мережива. Також в таких випадках допускається багатошаровість. Наприклад, топ, легінси, а зверху сукню. Довжина легінсів може доходити до половини ікри.
Легінси – зручний і красивий варіант для повсякденного вбрання. При правильному поєднанні їх з іншим одягом і грамотним вибором аксесуарів, легінси здатні стати незамінною і улюбленою річчю на кожен день.