Види пілінгів

Пілінг, хімічний пілігн, фізичний пілінг, механічний пілінг, мигдальний пілінг, пілінг тіла, саліциловий пілінг, комбінований пілінг, лазерна шліфовка

Відомий історичний факт: здійснення відлущування шкіри їдкими речовинами відомо ще в давні часи. Звичайно ж, застосовувалася процедура суто з метою косметології тих часів. У наші дні, коли процедура пілінгу користується поширеністю, стали відомі більш безпечні і раціональні методи.

Як відомо, на зміни шкіри, наприклад, пігментні плями, зморшки, судинні сіточки, купероз, впливає ультрафіолетові випромінювання. Небезпідставний зростаючий інтерес до процедури пілінгу, тому що корекція та усунення змін шкіри здійснюється професійним пілінгом.

Що ж таке пілінг?

Наша шкіра виконує роль бар’єра між організмом і зовнішнім середовищем, володіючи найважливішим властивістю регенерації без якого вона була б безсила. Реакція на зміни моментальна, тому як найменше пошкодження може бути фатальним. Процес репродукції, як правило, збуджується будь-яким пошкодженням, наприклад, опіки, подряпини, садна та інше.

Пілінг – це косметична процедура, заснована на унікальній властивості шкіри – репродукції. Концепція пілінгу полягає, умовно кажучи, на “агресії на благо».

Відомо, що процеси оновлення в людському організмі з віком, на жаль, сповільнюються. Однак люди процвітають, навчившись керувати процесом регенерації, схожим з процесом оновлення організму. Регенерація сприяє виробленню організмом еластину і колагену, які формують нову тканину; шкіра омолоджується, розгладжується і підтягується.

Косметологи домагаються вражаючих результатів, усуваючи зморшки, рубці, пігментні плями, вугровий висип, розширені пори і багато іншого завдяки контролю процесів загоєння шкіри. Адже мета пілінгу – косметичне поліпшення шкіри, її омолодження та продовження останнього.

Як відомо, процедура пілінгу підрозділяється на три основні групи, а саме: хімічний (використовуються хімічні речовини), фізичний (використовується лазер або ультразвук) і механічний (ручна процедура, апаратна, мікрошліфовка).

Хотілося відзначити, що методи за ступенем «агресії», тобто глибиною проникнення в шкірні шари, розрізняються:

*ексфоліацію, тобто відлущування рогового шару;
*епідермоліз, тобто поверхнева процедура пілінгу;
*серединний пілінг
*глибокий пілінг

Лазерна шліфовка і глибокий феноловий пілінг підносять неймовірні результати. Однак багато косметологів дотримуються думки, що подібна процедура є занадто агресивною. У зв’язку з цим багато хто з косметологів віддають перевагу хімічному поверхневому пілінгу, а належне віддається гліколевий. Рекомендації світового ринку заявляють про якість методів, успішно проводяться роботи, підтверджуючи зайвий раз якість процедури.

Найбільш зручний і доступний, менш травматичний і дієвий з усіх вищеперелічених – хімічний пілінг. Хімічний пілінг - дуже ефективний метод, що усуває ознаки зміни шкіри, наприклад, старіння. Проводяться процедури пілінгу обличчя, тіла, а також навколо очей, що сприяє:

*усунення зморшок; кератозом (гіперкератозом), пігментних плям (гіперпігментація);
*підвищення вологості, пружності, поліпшення кольору шкіри;

Дуже дієві результати хімічного пілінгу при наступних дефектах: рубцях, розширених порах, себореї, себорейних дерматитах, віковій пігментації шкіри (сенільна лентіго).

Які проблеми здатні вирішити косметологічні пілінги? У чому ж все-таки переваги процедури хімічного пілінгу?

Ретиноєвий (ретиноєві кислоти) пілінг – унікальність якого полягає у проведенні процедури навіть з тонкою чутливою шкірою. Результати пілінгу чудові: усуваються найменші прояви старіння шкіри, поліпшується рельєф шкіри, структура, а також зводиться до мінімум пігментація. Простота і комфортність в проведенні процедури – відмінні її риси.

Мигдальний пілінг - ефективний метод при лікуванні акне, що усуває рубці,  володіє активною  бактерицидною дією на прояв останніх.

Гліколевий (гліколевая кислота) пілінг – поверхневий пілінг, найбільш популярний. Комфортний і нетравматичний при здійсненні процедури. Метод підносить значні результати, завдяки безпечному та повноцінному коригуванні естетичних проблем, наприклад, вікових змін шкіри, акне, себорея, гіперкератозу, порушення функцій шкіри, гіперпігментації.

Саліциловий пілінг
- використовується при проведенні процедур над темною або смаглявою шкірою – характерна особливість. Дана процедура чудово справляється з себореєю, акне, природним і гормональним постакне, гіперпігментацією, вікової пігментацією шкіри.

Піровиноградна кислота (ПВК) позбавляє від себореї, пігментних плям.

Класичний серединний (трихлороцтова кислота) пілінг
- може бути здійснений на різних рівнях глибини, які, в залежності від певного клієнта, можуть знадобитися. Використовується серединний пілінг при вирішенні різних шкірних проблем.

Комбінований пілінг – це пілінг тіла. Результати коригування стрий будь-якого ступеня давності значно успішні.

Пілінг тіла

Пілінг тіла застосовується для вирішення естетичних проблем не вдаючись до операцій. Не тільки нашому обличчі, а й тілу необхідна належна увага та піклування. Ефективні результати досягаються шляхом спільного застосування пілінгу тіла та обгортання активованого ламінування, мезотерапії, масажами. Однак пам’ятайте, що піддаватися хімічному пілінгу допустимо тільки лише з періоду статевого дозрівання, але до глибокої старості. Пілінг тіла допомагає позбутися від наступних проблем:

*відновлення еластичності, пружності шкіри в місцях декольте і бюста, живота, стегон і сідниць;
*целюліт (застосовується мезотерапія, обгортання, гідромасажна ванна, різні види масажу);
*спинні і грудні акне;
*розтяжки (стрий);
*ожиріння (надмірна вага) (застосовується мезотерапія, обгортання, гідромасажна ванна, різні види масажу).
*раннє в’янення шкіри на руках (з усіх найбільш схильна до впливів негативних факторів);

На завершення процедури пілінгу

Результати пілінгу відразу ж очевидні. Після однієї єдиної процедури пілінгу стають видні результати: оксамитовість, гладкість шкіри, її приємний матовий відтінок, текстура.

Для досягнення тривалого і прекрасного результату процедура пілінгу необхідна певна кількість процедур, в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта, ступеня, давності і характеру розв’язуваних проблем. Звичайно потрібно здійснення від 4 до 6 процедур з метою досягнення найкращого результату.

Протипоказання до застосування пілінгу кислотами

Як і будь-яка терапія, пілінг шкіри – процес лікування, тому деякі з пілінгів, а зокрема кислотні, мають протипоказання до використання. До загальних протипоказань відносяться наступне:

*вагітність;
*температура (лихоманка);
*лактація;
*герпес.

Необхідність в проведенні повторних процедур кислотного пілінгу шкіри

Остаточна відповідь тільки після огляду лікарів. Як правило, результат очевидний після пілінгу, проведеного в інтервалі одного-двох тижнів.

Відновити яскравість, пружність шкіри, позбавитися від дефектів, таких як широкі пори, рубці, пігментні плями, сліди прищів та інше можливо тільки завдяки процедурі пілінгу. Ви, ніби, як ящірка, відновіть вигляд вашої шкіри, знайшовши можливо не тільки нову шкіру, а й долю. Не дарма все ж таки йдеться, що щаслива людина успішна у всіх починаннях!

Узнайте как понравиться девушке и много другой полезной информации для молодежи на сайте beauty-and-success.ru.

Залишити коментар