Зрада причина розлучень це невірність партерів. Що ж штовхає людей на зраду? Може, є якісь приховані мотиви? Давайте дізнаємося, як пояснює це психологія.
Зрада в психології
Самі психологи говорять, що зрада все частіше і частіше вторгається в наше життя. Тому що суспільство в процесі своєї еволюції стало цінувати більше роботу, кар’єру і розваги, ніж домашнє вогнище. Відповідно зрада в психології зайняла дуже навіть не останнє місце для вивчень. Ми розглянемо кілька аспектів, які в психології виділяються, як причини зради.
№ 1. Сама основна і перша причина зради це згасла любов. Все, що вимагає від вас така ситуація це тверезо поглянути на речі і відверто поговорити з партнером. Скоріше всього йому просто не вистачало духу сказати вам про згаслі почуття.
№ 2. Друга причина це проблема у відносинах. Зрада не завжди означає, що пройшла любов, але це сигнал про те, що партнер хоче таким чином змінити ситуацію. Можливо, він таким способом компенсує недолік уваги або холодність іншого партнера. У такому випадку зрада не завжди шкодить відносинам. Іноді навіть робить їх кращими. Після такого суворого уроку життя, партнер більше починає цінувати і любити свою половинку, ніж раніше.
№ 3. Зрада не завжди сигнал проблеми у відносинах. Іноді проблема в самій людині. Багато страхів та невпевненість у собі штовхають людей на різні не обдумані вчинки. Це можуть бути страхи перед новим етапом у відносинах. Сам партнер не готовий до чогось серйозного, в підсумку це штовхає його на зраду.
Якщо це не впевненість в собі, саме зрада дає людині відчуття потрібності, що він або вона все ще подобаються комусь і можуть привернути увагу інших.
№ 3. Стереотип що чоловік повинен мати не тільки законну дружину, але й коханку, як не дивно, теж штовхає на зраду. З точки зору психології, чоловік хоче самоствердитися, і показати, що він справжній самець і не прив’язаний до однієї спідниці. В деякій мірі це теж вважається невпевненістю в собі.
Наслідки завжди різні
Зрада в психології дуже цікавий феномен, адже люди іноді самі не знають, чому вони, так чи інакше, зробили. Але, як відомо кожна причина має свої наслідки. Одні в болі і засмученні розривають відносини, ламають шлюб і шукають нового партера, інші ж без кінця прощають, щоб зберегти те, чого вже немає. Так чи інакше, це може не вирішити біди, адже іноді корінь проблеми ховається десь глибше.