Життя сучасної людини дуже насичене: робота, важливі зустрічі, розваги, заняття спортом, спілкування з родичами і друзями та багато іншого. Однак у раціональні плани людини свої корективи нерідко вносить погода. Раптово пішла злива і скасувала пробіжку в парку, пікнік з родичами, катання на велосипеді друзями і похід по магазинах. Так з’являється безліч вільного часу, але виникає питання, чим зайнятися в години проливного дощу. Тужливий настрій і печаль долає людиною в такі хвилини, хочеться закутатися в теплий плед і сумувати. У такій ситуації просто необхідний заряд позитивних емоцій, які безумовно можна отримати від перегляду старих добрих радянських комедій.
На відміну від своїх побратимів по жанру, радянські комедії не тільки підвищують настрій і викликають нестримний сміх, але і грунтуються на цікавому сюжеті. Їх тематика абсолютно різноманітна: від неймовірних пригод до новорічних комедій, наповнених чарами. Навіть ті комедії, в основі яких лежать трагічні події воєнного та смутного часу, викликають не менше веселощів, ніж фільми про подорожі. Наприклад, фільм «Весілля в Малинівці», дії якого розгортаються під час кровопролитної громадянської війни. Але і цю комедію неможливо дивитися без сміху, адже в ній, як і в інших радянських фільмах, щасливий кінець. За ідеологією Радянського Союзу, громадянин СРСР – це відповідальний трудівник, хороший сім’янин, чесний, чуйний і добрий чоловік. У цих кінокартинах добро завжди перемагає зло, тому що негідникам і шахраям не місце в соціалістичному суспільстві. У сучасному житті нам часто не вистачає тієї доброти і чуйності, що межує з наївністю, для більш щасливого життя.
Крім ексклюзивних сюжетів радянські комедії відрізняються один від одного за спрямованістю жанру: це і музичні, соціальні, спортивні, романтичні і ліричні комедії, і навіть трагікомедії. Крім сценаріїв, написаних спеціально для фільмів, багато радянських комедії представляють собою екранізацію класичних творів літератури. Наприклад, «Собаче серце». Цей факт тільки позитивним чином впливає на такі кінокартини.
При кожному перегляді старого радянського фільму отримуєш не тільки задоволення, але і спливають спогади, пов’язані з колишніми прогляданнями картини. Хтось згадує безтурботне дитинство, хтось радянську молодість, але емоції від такої ностальгії найкращі і приємні. Перегляд радянських комедій стане найкращим способом провести вільний час, якщо за вікном злива. Це заняття не тільки подарує заряд позитивних емоцій надовго, але і сміх, який благотворно вплине на здоров’я.