Багато користувачів інтернету рано чи пізно дориваються до онлайн-магазинів одягу. І, звичайно, перед покупцем стоїть питання: «Як вибрати?». Питання цілком логічне. І це пов’язано з тим, що ми не можемо ні помацати, ні подивитися ближче річ, хоча вибір просто величезний. І інтернет-покупки одягу стають все популярнішими і популярнішими. Але для того щоб не прогадати варто розібратися з питанням. Чудовим інтернет магазином є http://vittorossi.ua/shop/zhenskie_modeli/polubotinki/, де можна придбати чоловіче та жіноче взуття, а також сумки і інші аксесуари.
Отже, для початку варто звернути увагу на опис. Тут зазвичай продавці вказують матеріал, з якого зшитий одяг, хто є виробником та які розміри є. Якщо магазин український, то ви можете зв’язатися з менеджером і дізнатися необхідну додаткову вам інформацію. З іноземними трохи важче, в зв’язку з тим, що дзвінок туди буде дорогий. Але не все так погано. На закордонних ресурсах існує функція вбудованої пошти завдяки якій ви зможете зв’язатися з продавцем.
Існує ймовірність, що ви можете помилитися з розміром одягу. І в разі українського виробника все набагато простіше, так як розміри відповідають. Але якщо ви віддаєте перевагу іноземному слід бути обережним. Заявлені стандарти розмірів іноземців можуть відрізнятися. В цьому випадку при зв’язку з продавцем, необхідно попросити його обміряти цікаву для вас річ і порівняти ці дані зі своїми власними вимірами.
Невелика таблиця, щоб вам потім було легше замовляти речі, припустимо, з Америки: Чоловічий верхній одяг, піджаки:
Міжнародна: S; Україна: 46-48; Америка: 36-38;
Міжнародна: M; Україна: 48-50; Америка: 38-40;
Міжнародна: L; Україна: 52-54; Америка: 40-42;
Міжнародна: XL; Україна: 54-56; Америка: 42-44;
Жіночий одяг:
1) Міжнародна: XS; Україна: 40; Америка: 0;
2) Міжнародна: xS; Україна: 42; Америка: 2;
3) Міжнародна: S; Україна: 44; Америка: 4;
4) Міжнародна: S; Україна: 46; Америка: 6;
5) Міжнародна: M; Україна: 48; Америка: 8;
6) Міжнародна: M; Україна: 50; Америка: 10;
7) Міжнародна: L; Україна: 52; Америка: 12;
Варто потурбуватися і про можливість повернення або обміну. Бувають випадки, що на картинці одяг виглядає просто чудово, а на ділі ви отримуєте щось непоказне, щось, що не відповідає зображенню на сайті. З нашими магазина є можливість кур’єра, який забере річ хоча за це доведеться заплатити, а ось в іноземні доведеться пересилати поштою. В обох випадках ви втрачаєте гроші, а, значить, слід взяти на озброєння ще одне правило. Попросіть продавця крім замірів вислати вам ще й фотографії одягу, якщо це можливо. Вкрай рідко виникають ситуації, коли вам в цьому відмовляють.
У разі замовлення з українського інтернет-магазина можна попросити доставити вам і два різних розміра. При цьому ви будете платити тільки за доставку і покупку одного розміру, а у разі відмови, то тільки за приїзд кур’єра.
Ось основні правила, які вкрай важливо пам’ятати при придбанні одягу на інтернет-ресурсах.