Фізичні вправи корисні не тільки для спалення калорій, схуднення та підтягнення тіла але й для життєдіяльності всього організму. Не дарма ж людина, яка займається фізичними вправами навіть якщо не дуже інтенсивними почувається набагато легшою і кращою і фізично і душевно. Фітнес, який би він не був, досить ефективно знімає нервову напругу і є хорошим засобом в боротьбі з стресом та поганим настроєм. Фітнес-вправи також є прекрасною профілактикою захворювань суглобів, поліпшує стан м’язової тканини зменшуючи тим самим ризик розтягувань та інших мікротріщин, а також тренує найголовніший м’яз нашого тіла – серце.
Фітнес і стрес. Весь людський організм можна поділити на фізичне тіло і логічний розум з емоціями. Якщо людина використовує в надмірній кількості тільки одну з складових організму то досить швидко в цій сфері накопичується втома яка згодом може перерости в стрес. Стрес може бути двох видів: емоційний ( надмірна розумова робота) та фізичний (надмірна фізична робота). В обох випадках це дуже шкідливо і негативно впливає на стан здоров’я людини. На сьогоднішній день переважає стрес, який пов’язаний з логічним розумом та емоціями.
Щоб зменшити навантаження на логічний розум треба активніше навантажувати фізичне тіло. Позбавлятись від стресу краще за все тривалими неінтенсивними заняттями на кардіотренажерах. До того ж заняття фітнесом сприяють виробленню ендорфінів – це природні «гормони щастя».
Фітнес та суглоби. Для того, щоб ви зрозуміли важливу роль суглобів представте собі двері в сарай які закрили і давно не відкривали. Металеві дверні петлі за час застою стали іржавими і не придатними до використання. Саме така ситуація відбувається з суглобами, якими рідко користуються: у них починають відбуватися дегенеративні зміни, розвиваються хвороби. Під час фітнесу суглоби отримують навантаження і тим самим сприяють активному кровообігу в цій ділянці і виробленню рідини яка називається синовіальна – це природна змазка суглобів.
Фітнес і м’язи. Найбільше від нестачі руху страждає, напевно, м’язова частина. Цей випадок можна порівняти з птахом який все своє життя прожив в клітці: з однієї сторони птах має крила, а з іншого – не вміє літати. Така ж сама ситуація з людьми, які ведуть малорухливий спосіб життя – м’язи є, але повністю розслабити або ж напружити їх не можемо . Фітнес легко вирішує цю проблему, сприяючи розвитку м’язів людини.
Фітнес та серцево-судинна система людини. Всім відомо, що серце має постійно працювати і що життя е можливе без регулярний серцевих скорочень. На превеликий жаль, серце не вічне, це може підтвердити той факт, що причиною смертності номер 1 у світі є серцево-судинні захворювання. Серце насамперед є м’язовим органом якому потрібні постійні тренування, але про це люди часто забувають. Найкраще серце тренується при тривалих але не інтенсивних навантаженнях.
Якщо ви хочете зайнятися фітнесом з метою загального оздоровлення організму, потрібно планувати від одного до трьох занять на тиждень тривалістю 1.5-2 години. Якщо основної цілі нема, можна організувати тренування в залежності від ваших побажань та та індивідуальних особливостей.
Детская посуда оптом в Москве позволяет сэкономить средства или открыть собственный бизнес по продаже посуды.