Звичайно, у корисності м’язів є своя межа. Хороший приклад відсування всяких меж у цьому питанні – спортсмени-бодібілдери, що вживають анаболічні стероїди. Коли в тілі такої людини занадто багато м’язів, серце та інші життєво важливі органи з працею їх підтримують. Уявіть, наприклад, що ваш двигун занадто великий і некерований. Врешті-решт, він спалить систему. Тому нам потрібні нормальні, здорові, але не перекачані м’язи, тому що це ключ до довголіття. Отже, для уваги до м’язів є багато причин, але при схудненні не забувайте, що розмір вашого двигуна (обсяг м’язової маси) визначає кількість калорій, які ви спалюєте щодня. Тому використовуйте м’язи і не втрачайте їх. Підтримуйте м’язи здоровим харчуванням і достатньою кількістю вправ для схуднення.
Є два типи вправ: аеробні і з опором. Аеробні вправи важливі для серцево-судинної системи. Вони складаються з повторюваних рухів. Це біг, плавання, їзда на велосипеді і т.д. У цілому, вправи такого типу не призводять до нарощування м’язової тканини. Якщо ви подивитеся на будь-якого провідного спортсмена або спортсменку, то не побачите на них значної кількості м’язів. Ці атлети дуже худі, а м’язи у них розвинені тільки в певних ділянках тіла.
Хто сам худнув і знає як це робити?
У професійних велосипедистів можуть бути великими ноги, а мускулатура верхній частині тіла мінімальна. Марафонці зазвичай люди худі як у верхній, так і в нижній частині тіла. Коли тестують цих спортсменів, то найчастіше видно, що у них дуже низький рівень холестерину і дуже низька частота серцевих скорочень у стані спокою. Проте, багато хто з цих атлетів, як правило, мають слабкі кістки і втрату деяких м’язів, що обумовлено характером їхньої рухової активності при заняттях своїм видом спорту.
На іншому кінці спектру – вправи з опором, для яких характерні короткочасні виплеск енергії. До таких видів спорту можна віднести важку атлетику, футбол, легку атлетику і т.д.
Подивіться на типових представників цих видів спорту і ви побачите, що у них дуже потужні м’язи та міцні кістки, але, ймовірно, високий рівень холестерину і не зовсім хороший стан серцево судинної сістеми.Так що ці дві протилежності в рівній мірі нездорові. Потрібна золота середина.
Рекомендується включати у свій графік програми схуднення трохи і тих і інших вправ. Рекомендують тренуватися мінімум по 30 хвилин 3 рази на тиждень, хоча і трохи більше теж не зашкодить.
А чи існують перевірені способи схуднення?
Вам потрібно звертати увагу на 7 груп м’язів:
1. Груди
2. Біцепси
3. Тріцепси
4. Черевні м’язи
5. Спина
6. Передні м’язи ніг
7. Задні м’язи ніг
У перший день ви можете розробляти верхню частину тіла, на наступний день – нижню. Пам’ятайте, що черевні м’язи потрібно тренувати через день, це сприяє зміцненню центральної частини тіла. Виконання певної серцево судинної роботи означає цілих 15 хвилин підвищеної частоти серцебиття. Є багато наукових доказів того, що 15 хвилин на день такого навантаження дуже позитивно впливають на стан нашого серця.
Не витрачайте сили на годинне тренування на біговій доріжці: додаткова користь від такого великого навантаження мінімальна і може працювати проти вас.
Як зробити так, щоб після схуднення вага не повернулася?
У тілі приблизно 260 різних м’язів. Так чому потрібно тренувати всього 7 груп? Скажімо так: для того, щоб отримати максимальну віддачу на ваші зусилля. Роблячи вправи, найкраще працювати з великими групами м’язів. Ви наче регулюєте звичайний автомобільний двигун, а не двигун іграшкових човників.
Чим більший за обсягом м’яз, тим більше метаболічний ефект і тим більший результат, коли мова йде про підтримку ідеальної ваги. Можна тренуватися більше або менше, але якщо навантажувати ці конкретні м’язи, ви досягнете найвищого ефекту і зможете швидше схуднути.
Вернуть вашу правльно машину в рабочее состояние сможет ремонт стиральных машин в Климовске, где все делается быстро и качественно.