У різні роки ідеал жіночої краси змінювався, і відповідно до нього змінювалася зовнішність жінок. З обкладинок журналів посміхалися пухкенькі блондинки – і на вулицях міст з’являються юрби блондинок, увійшли в моду пишногруді шатенки і в один момент блондинки перетворюються на шатенок. А коли ідеалом жіночої краси стали худосочні й довгоногі брюнетки, громадська думка перестало вважати надмірну худорлявість ознакою нездоров’я. Прекрасна половина людства вступила в непримиренну боротьбу із зайвими кілограмами. У хід пішли розвантажувальні дні, різноманітні дієти (далеко не завжди корисні для організму), надмірні фізичні навантаження, і все для того, щоб стати хоч трохи схожою на заповітний ідеал, яка з насмішкою спостерігає за цим процесом з обкладинки журналу. І невтямки жінкам, що в організмі людини недолік жирової тканини може мати вельми сумні наслідки. Втративши захисний жировий прошарок, внутрішні органи ж піддаються ризику постраждати при найменшому струсі, ударі або травмі.
Жінці, яка втратила жировий прошарок, будь-яке переохолодження загрожує втратою здатності до дітородіння. Але мудра природа передбачила такий варіант, коли жінка постарається позбутися повністю від усього жиру, і виробила захисні механізми, завдяки яким позбутися прошарків жиру в області тазу повністю неможливо. Позбутися від жиру в цій області можна тільки хірургічним шляхом. Але чи варто це робити? Нестача жирів в їжі не йде на користь людині. Перестають засвоюватися жиророзчинні вітаміни – А, Д, Е, К. Стан волосся, шкіри, нігтів погіршується. Погіршується утворення статевих гормонів, нестача вітаміну Д знижує дію кальцію в організмі. Кістки стають крихкими і ламкими, волосся січеться і випадає, нігті слабкі і погано ростуть. Ви відчуваєте постійне нездужання, слабкість, сил для занять спортом не залишається. У підсумку ви залишаєтеся в колишній вазі, з колишнім запасом жиру, але без колишньої життєрадісності і привабливості.
Зайве прагнення до краси грає часто злий жарт з жінками, чия вага набагато перевищує норму. До проблеми зайвої ваги додаються психологічні проблеми, їх долає нестримна пристрасть до схуднення-називається дієтоманія. Сьогодні, вчені всього світу називають цю залежність синдромом помилкової надії. Спочатку, синдромом цього захворювання є прагнення, у що б то не стало, змінитися на краще. Перші успіхи приносять радість і наснагу, а перша невдача – гірке розчарування. Його змінює нове, ще більш сильне бажання зміниться на краще. Жінки, які страждають синдромом помилкової надії, впадають в ейфорію ще задовго до отримання самого першого результату, а відразу після прийняття рішення схуднути. Вони відразу ж починають відчувати себе молодшою, стрункішою. Відчувають свою силу, з’являється бажання звернути гори. Незадоволеність власним життям і накопичені психологічні проблеми зв’язуються в свідомості жінки з вадами її фігури. Вони щиро вірять, що як тільки вона скине зайві кілограми, вона стане затребуваною, коханою, бажаною.
Навіщо ходити по магазинх, витрачати дорогоцінний час, якщо купити стильний та якісний дитячий одяг на будь-який вік можна не виходячи з дому.